IoT developer

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas – daugiau nei 20 metų teikianti pramonės įrenginių priežiūros paslaugas įmonė, savo klientams siūlanti procesų automatizavimo ir modernizavimo sprendimus, patys kuriantys informacinių technologijų produktus gamybos procesų efektyvumui. Įmonės suburta specialistų komanda įrenginių atnaujinimo, remonto ir techninės priežiūros paslaugas teikia visose Baltijos šalyse. Šiuo metu įmonei ieškomas IoT developer.

Darbo pobūdis

Jūs tapsite svarbia RnD komandos dalimi, kursite produktus ir siūlysite naujus metodus;
Jūs dirbsite ties tuo, kad „IoT“ platforma veiktų tinkamai;
Jūs toliau plėsite IoT platformą, kurioje yra jau 0,5 Mln. įrenginių.

Reikalavimai darbuotojui

Turinčio patirties su AWS technologija;
Turinčio patirties su custom development;
Turinčio Agile plėtros praktines žinias;
Turinčio geras lietuvių ir anglų kalbos žinias.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Lietuvių

Įmonė siūlo

Puikią darbo aplinką ir draugiškus kolegas;
Iššūkių turinčius projektus ir tikslus;
Lankstų darbo grafiką;
Galimybę tapti AWS ekspertu rinkoje;
Puikią patirtį stabilioje ir augančioje kompanijoje, kuri yra lyderė savo srityje.

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

VoodooSales.lt (Fortune IT)

VoodooSales veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Vadovų, IT, pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai;
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant;
- Darbo paieškų platforma kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.

www.VoodooSales.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė VoodooSales.lt (Fortune IT), UAB
Atlyginimas 1800 - 2100 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Vilnius
Galioja iki 2020-10-20
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau