Susikurkite CV

IT projektų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė - maisto ir agro technologinių inovacijų dirbtuvės. Kuriančios maisto, žemės ūkio ir panašių sektorių ateitį formuojančius sprendimus. Įmonės tikslas - pritaikyti naujausias tecnologijas siekiant, kad maistas ir žemės ūkis būtų sveikesnis, tvaresnis bei našesnis. Į savo R&D komandą kviečia prisijungti projektų vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

„Europos horizontas“ ir kitų IT projektų (AI, ML srities) koordinavimas;
Įmonės atstovavimas susitikimuose su klientais ir partneriais;
Užduočių perteikimas tech. komandos vadovui;
Nuolatinis bendradarbiavimas su klientais, partneriais ir kolegomis;
Projektų eigos, terminų, kokybės, biudžeto laikymosi užtikrinimas;
Privalomos dokumentacijos rengimas kartu su tech. skyriumi;
Ataskaitų rengimas, visų šalių informavimas apie projektų eigą.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga darbo patirtis koordinuojant ilgalaikių IT projektų įgyvendinimą klientams;
Gebėjimas valdyti kelis projektus vienu metu (nuo 5 projektų);
Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo, derybų įgūdžiai;
Gebėjimas formuoti ir deleguoti IT uždavinius programuotojams;
Aukštasis IT srities išsilavinimas - didelis privalumas;
ML, AI sričių išmanymas, Python pagrindai - didelis privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę keisti Lietuvą ir pasaulį inicijuojant tvarumo ir žalumo pokyčius;
Horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes įmonės viduje;
Sveikatos draudimą;
Darbo ofisą patogioje lokacijoje su visais privalumais (sporto salė ir kt.), nemokamą vietą automobiliui;
Komandos išvykas Lietuvoje ir užsienyje du kartus per metus.

1800
Darbo sritis Informacinės technologijos, Projektai, projektų valdymas , Klientų aptarnavimas
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-11-14 14:35:53
Galioja iki 2024-07-25

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
1800

Informacinės technologijos