Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos IT sistemų administratorius (ė)

IT sistemų administratorius (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – lietuviško kapitalo informacinių ir ryšių technologijų įmonė, teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Bendrovė jau 17 metų sėkmingai diegia pažangiausius tinklus, vysto naujus technologinius sprendimus bei konsultuoja klientus, padedant jiems pasirinkti tinkamiausias paslaugas.

Darbo pobūdis

Linux sistemų vystymas ir priežiūra;
IT sistemų projektavimas, eksplotavimas bei monitoringas;
IT sistemų atnaujinimų bei pakeitimų inicijavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingo specialisto, gebančio numatyti galimas grėsmes ir dėl to kylančias pasėkmes;
Turinčio daugiau nei 2 m. patirtį administruojant Linux sistemas (CentOS, Debian, Ubuntu ar pan.);
Turinčio serverių aparatūrinės dalies žinių;
Išmanančio duomenų bazes, diskų masyvus, paskirstytąsias failines sistemas;
Turinčio patirties su High Availability technologijomis;
Turinčio virtualizavimo ir konteiniariavimo (KVM, LXC ar pan.) technologijų žinių;
Puikiai išmanančio Bash, privalumas – Perl, Python ir Golang žinios;
Turinčio aukštąjį universitetinį išsilavinimą.

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Galimybę dirbti įmonėje, kuri sėkmingai diegia pažangiausius telekomunikacijų tinklus;
Galimybę prisidėti prie naujų paslaugų projektavimo ir kūrimo;
Asmeninį ir profesinį tobulėjimą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Karjeros galimybes – laisvę augti bei tobulėti.

1700
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2020-06-11 20:30:42
Galioja iki 2020-10-13

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1700

Informacinės technologijos