Pradžia Skelbimai Prancūzija Izoliuotojas (-ai), montuotojas (-ai)

Izoliuotojas (-ai), montuotojas (-ai)

Darbo aprašymas

Siūlome nuolatinį darbą (be sezoniškumo) izoliuotojams ir montuotojams, naujai statomuose kruiziniuose laivuose Prancūzijoje.
Darbas tinkantis bei patrauklus poroms.
Darbo sutartis pasirašome per Lietuvos įmonę.
Išvykimas bei darbas vyksta komandiruotės principu.

Darbo pobūdis

Naujai statomų laivų patalpų įrengimas.
Izoliavimas termo ir akustine vata.
Sujungimo siūlių glaistymo darbai (tinka moterims).
Montavimo darbai šaldytuvų, baseinų, barų ar kitose zonose.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtį laikytume privalumu, tačiau neturinčius patirties - apmokome.
Užsienio kalbos mokėjimas yra nebūtinas.

Įmonė siūlo

Nuvykimo, grįžimo išlaidų padengimą.
Kelionės suorganizavimą nuo namų iki darbo.
Apgyvendinimą įmonės bute.
Socialines garantijas.
Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Konkurencingą, darbo apimtys bei kokybę atitinkantį, darbo užmokestį.
Turintiems patirties laivų patalpų izoliavimo ar konstrukcijų montavimo srityje ir gebantiems atlikti izoliavimo ir montavimo darbus savarankiškai, greitesnis darbo užmokesčio augimas.
Turint staliaus darbų patirties ar metalo konstrukcijų surinkimo patirties, tuo metu kai atliekami montavimo darbai, galima priemoka.

Įmonė Storma, MB
Darbo sritis Statyba,
Šalis Prancūzija
2023-09-08 09:35:56
Galioja iki 2023-10-11

Darbo vietos nuotraukos

Storma

#3205 #7438 #27294 #677

Atsiliepimai apie Storma, MB įmonę: skundai, įvertinimai

Atsiliepimas patvirtintas

Anonimas

2024-08-15
Įmonės vertybes - žino,   jų - laikosi.

Pliusai

Draugiški meistrai.

Minusai

Darbas tikrai nieko gero. Valdžia valandinio kelti nenori, nori, kad varytum diena iš dienos. Atostoginių nemoka. Vadovas A..... laiko žmones gyvuliais. Gaili net geleščių peiliui. Siuntinėja darbuotojus ant trijų raidžių ir visai nesiskaito. Turi maldaut, kad pakeltų valandinį ir net tuomet mykčioja: "tai gal gal pakelsim, žiūrėsim kaip tu dirbi" Savaitgaliais dirbti privaloma nors pasirašydami dokumentus darbo pokalbį niekur nebuvo parašyta, kad savaitgaliai privalomi. Čia yra galimybė, kad net sumažins valandinį jai savaitgaliais nedirbsi. Trūksta darbuotojų, darbai stovi, visi bėga iš čia dėl A.... elgesio, apie jį šioj įmonėj nieko gero neišgirsit. Bando išspausti iš žmonių visas jėgas, išnaudoti juos kaip tik gali. Apie meistrus neturiu nieko blogo pasakyt, žmonės kaip žmonės, ramūs draugiški. Nerekomenduoju čia darbintis jai gerbiat save ir savo sveikatą.

Įmonė nėra pateikusi atsakymo

Nerekomenduoja

Įvertinkite atsiliepimą

0
0

Įmonės įvertinimas

Karjeros galimybės

Darbo ir asmeninio gyvenimo suderinamumas

Naujo darbuotojo (-s) apmokymų procesas

Įmonės darbo kultūra ir vertybės

Įmonės vadovas

Komentaras apie vadovą

Atleist A...., žmogiškumo nulis.

  • Galimybė dalyvauti kursuose, mokymuose

  • Sveikatos draudimas

  • Augintiniams draugiška aplinka

  • Komandiruotės

  • Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

  • Papildomos atostogų dienos

  • Nemokami užkandžiai

  • Finansiniai priedai

  • Darbostogos

  • Nuolaidos darbuotojams

  • Lanksčios darbo valandos

  • Komandos formavimo pramogos

Rodyti visus atsiliepimus

Storma

ERP sistemos inžinierius (ė)
Informacinės technologijos
Pardavimų vadovas (ė)
Personalo valdymas
Kaunas
Tiekimo projektų vadovas (ė)
Pirkimai, tiekimas
Aikštelės vadovas (ė) užsienyje
Statyba
Nyderlandai
Statyba
Belgija
Statyba
Panevėžys