Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Jaunesnysis sistemų administratorius (-ė)

Jaunesnysis sistemų administratorius (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo pobūdis

Interneto ir fiksuoto ryšio telefonijos sprendimų projektavimas ir įgyvendinimas;
Telekomunikacijų sistemų priežiūra ir administravimas;
Telekomunikacinės įrangos (VOIP, TDM, Serverių) konfigūravimas;
Unix sistemų priežiūra ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, nuoseklumas, darbštumas, noras tobulėti;
Darbo Unix sistemose patirtis;
Anglų kalbos žinios;
TDM/VOIP technologijų žinios būtų privalumas;
TCP/IP tinklo technologijų išmanymas būtų privalumas;
Programavimo žinios būtų privalumas.

Kviečiame į profesionalų kolektyvą, dirbantį ne vienerius metus kartu. Siūlome įdomų darbą vienoje perspektyviausių verslo sričių ir reikšmingus projektus. Manome, kad įvertinsite smagias komandos tradicijas, subalansuotą darbo krūvį, galimybę savarankiškai planuoti savo darbą; ilgalaikę karjerą ir sąžiningą finansinio atlygio sistemą. Mes didžiuojamės savo pasiekimais, tikimės – didžiuositės ir Jūs!
O Jūsų asmens duomenų saugumu ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Įmonė Nacionalinis telekomunikacijų tinklas, UAB
900
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Naugarduko g. 102, LT03160, Vilnius
2021-03-15 12:24:09
Galioja iki 2021-08-20

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Nacionalinis telekomunikacijų tinklas

UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, jau 18 metų teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, projektuojame ir konsultuojame, padedame klientams pasirinkti tinkamiausias paslaugas. Įgyvendiname kokybiškus bei inovatyvius ryšio sprendimus kiekvienam. Rūpinamės Jūsų ryšių komfortu. Mumis pasitiki daugiau, nei 20 000 paslaugų vartotojų, kuriuos pasiekiame tiesiogiai ir per savo partnerius.

#2058 #5939 #16379 #656
900

Informacinės technologijos