Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Junior/Mid. PHP Symfony programuotojas (a)

Junior/Mid. PHP Symfony programuotojas (a)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – individualius IT sprendimus verslui teikianti įmonė, kuri veiklą vykdo nuo 2001 metų. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys yra internetinių sprendimų verslui kūrimas, internetinių svetainių ir portalų kūrimas, elektroninės komercijos sprendimų kūrimas, internetinių verslo valdymo sistemų kūrimas, konsultacijos išnaudojant intenetinę erdvę verslo efektyvumui gerinti, internetinių projektų palaikymas ir aptarnavimas. Projektų kiekiui augant įmonė ieško mid. level PHP programuotojo (os).

Darbo pobūdis

• IT platformų kūrimas ir vystymas, orientuojantis į individualius klientų poreikius;
• Darbas PHP back-end naudojant Symfony framework;
• Projektinių užduočių įgyvendinimas laiku;
• Kodo testavimas;
• Darbas su reliacinėmis duomenų bazėmis (ORM).

Reikalavimai darbuotojui

• Symfony/Yii/CodeIgniter/FuelPHP/ZEND - nuo 1 metų patirties;
• SQL (MySQL, MS SQL) įgūdžiai;
• REST API įgūdžiai;
• Gebėjimas skaityti svetimą kodą bei išsiaiškinti kaip jis veikia;
Privalumai:
• Front-end įgūdžiai: Javascript, HTML, CSS;
• Patirtis rašant WebSocket serverius;
• Patirtis rašant Unit ar stress testus.

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

• Išorinius ir vidinius mokymus;
• Nuolatinį tobulėjimą dirbant su skirtingais projektais;
• Darbą biure Vilniaus centre;
• Galimybę porą dienų per savaitę dirbti nuotoliniu būdu.

1100
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2020-09-17 16:23:18
Galioja iki 2021-01-20

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kaunas

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676
1100

Informacinės technologijos