Susikurkite CV

Key Account Manager (Retail)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 3)

Darbo pobūdis

Partnerystės vystymas su svarbiausiais klientais (mažmeninės prekybos tinklais);
Optimalus klientams parduodamo asortimento valdymas;
Naujų produktų įvedimas;
Pardavimų analizavimas ir skatinimas;
Metinių kontraktų su klientais derinimas ir pasirašymas;
Pardavimo apimčių ir biudžetų planavimas bei sekimas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (verslo vadyba, ekonomika, finansai);
Sėkminga patirtis pardavimų srityje (darbo patirtis su prekybos tinklais - privalumas);
Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), rusų k. - privalumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
Pagrindinių ekonominių ir finansinių rodiklių skaičiavimo įgūdžiai;
Organizuotumas, savarankiškumas, atsakingumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.)

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Galimybę dirbti su rinkos lyderiais;
Profesinius iššūkius, galimybę mokytis ir dirbti su profesionalais;
Darbą didelėje, patikimoje, didelę patirtį turinčioje įmonių grupėje;
Karjeros galimybes;
Visas darbo priemones, įskaitant automobilį.

Įmonė Sanitex, UAB
1100

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Marketingas , Pardavimai, pardavimų vadyba , Mažmeninė prekyba
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Kaunas
2021-02-19 13:40:00
Galioja iki 2021-04-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Darbo vietos nuotraukos

Sanitex

UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtoja veiklą Estijoje bei Lenkijoje.

Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 32 000 klientų visose Baltijos šalyse. 1997 metais įmonė įkūrė nuosavą didmeninės prekybos tinklą PROMO CASH&CARRY, aptarnaujantį mažesnes parduotuves, kioskus, kavines, barus. 2005 metais įmonė SIA SANITEX DISTRIBUTION&LOGISTICS pradėjo savo veiklą Latvijoje; 2010 metais įkurta įmonė SANITEX ESTONIA OÜ, savo veiklą vykdanti Estijoje.

#2565 #14 #22 #81
1100

Sanitex

Sanitex
Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas