Pradžia Skelbimai Vilniuje Projektai, projektų valdymas Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mes ieškome pardavimų komandos nario, kuris padėtų užtikrinti pagrindinio įmonės tikslo - LAIMINGAS IR REKOMENDUOJANTIS MUS KITIEMS KLIENTAS - įgyvendinimą.
Diegiame pokyčius ir inovacijas, nuolat ieškome naujų sprendimų ir rinkai siūlome tik tai, kuo neabejojame! Mums trūksta tik Tavęs!

Darbo pobūdis

• Kokybiškas užklausų valdymas, pasiūlymų rengimas ir nuotolinis klientų aptarnavimas;
• Esamų privačių ir verslo klientų nuotolinis ir gyvas aptarnavimas (produktas - langų uždangų ir terasų sprendimai);
• Bendradarbiavimas su marketingo skyriumi dėl pardavimo skatinimo veiksmų vykdymo;
• Naujų klientų, projektų paieška, pardavimo tikslų vykdymas;
• Viešųjų pirkimų dokumentacijos ir komercinių pasiūlymų ruošimas;
• Raštų, oficialių susirašinėjimų, įvairių dokumentų ruošimas;
• Pardavimo ataskaitų, sutarčių rengimas, sąskaitų - faktūrų išrašymas, prekių išdavimo organizavimas, apmokėjimų kontrolė;
• Kitų pavestų funkcijų vykdymas, užtikrinant efektyvų pardavimų procesą ir komandinį darbą.

Reikalavimai darbuotojui

• Didelis noras dirbti pardavimų srityje (gamybos sektoriuje);
• Gebėjimai organizuoti, planuoti savo užduotis, dirbti savarankiškai;
• Puikūs komunikavimo, organizaciniai, derybiniai gebėjimai ir siekis kokybiškai reprezentuoti atstovaujamus produktus;
• Strateginis mąstymas, orientacija į klientą, iniciatyvumas, imlumas inovacijoms, pasitikėjimas savimi, atsakingumas;
• Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios (rusų, lenkų kalbos – privalumas);
• Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

• Mes – patikima, stabiliai auganti ir sėkminga įmonė;
• Draugiškas ir labai patyręs kolektyvas visada padės mokytis ir tobulėti;
• Į veiksmus ir rezultatus, o ne į procesą orientuoti vadovai;
• Aukščiausios kokybės produktų krepšelis;
• Darbo rezultatus atitinkanti motyvavimo sistema, visada laiku mokamas atlyginimas;
• Horizontalios ir vertikalios karjeros galimybės;
• Visos socialinės garantijos.

Įmonė ARDENA, UAB
700

Darbo sritis Projektai, projektų valdymas, Pardavimai, pardavimų vadyba , Administravimas, sekretoriavimas , Mažmeninė prekyba
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vytenio g. 50 Vilnius
Darbo valandos Pir: 07:00 - 16:00
Ant: 07:00 - 16:00
Tre: 07:00 - 16:00
Ket: 07:00 - 16:00
Pen: 07:00 - 15:00
2021-04-21 12:52:14
Galioja iki 2021-09-16

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

ARDENA

UAB “Ardena” – šviesos valdymo sprendimų lyderė Lietuvoje, jau 29 metus gaminanti, tiekianti ir savo klientams siūlanti aukščiausios kokybės vidines ir išorines langų uždangas. Esame vieni didžiausių šviestuvų ir elektrotechnikos prekių importuotojų Lietuvoje, galintys pasiūlyti ypač didelį Europos gamintojų šviesos šaltinių, jungiklių, kištikutinių lizdų, instaliacijai reikalingų priemonių pasirinkimą salonuose visoje Lietuvoje ir internetu www.sviestuvai.lt

#3006 #1847 #21597 #593
700

ARDENA

ARDENA
Projektai, projektų valdymas