Susikurkite CV

Kokybės užtikrinimo vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

Voodoo klientas – viena iš nedaugelio kompanijų Baltijos šalyse, turinčių ilgametę darbo patirtį gyvybės mokslų, farmacijos, maisto ir gėrimų gamybos srityse. Sukaupusi daugiametę patirtį, įmonė siūlo sprendimus ir tiekia priemones, būtinas moksliniams tiriamiesiems darbams, gamybiniams procesams bei procesų kontrolei. Tiekia, instaliuoja ir prižiūri pramoninę bei laboratorinę įrangą. Šiuo metu į komandą kviečiamas (-a) naujas (-a) komandos narys (-ė) - kokybės užtikrinimo vadovas (-ė).

Darbo pobūdis

- Žaliavų sertifikatų paieška ir pateikimas klientams;
- Klientų užklausų kokybiniais klausimais koordinavimas;
- Kokybės vadybos sistemos dokumentų rengimas ir priežiūra;
- Neatitikčių proceso valdymas, rizikų vertinimas;
- Gamybos protokolų spausdinimas ir išdavimas;
- Gamybos žaliavų patikra ir išleidimas;
- Dalyvavimas audituose;
- Dalyvavimas kokybės iniciatyvose, kokybės sistemos priežiūra;
- Komandos valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

- Aukštasis išsilavinimas gamtos mokslų, chemijos, biotechnologijų ar panašioje srityje;
- Ne mažesnė nei 2-iejų metų patirtis panašioje pozicijoje;
- Kokybės vadybos sistemų išmanymas ir praktiniai jų principų taikymo įgūdžiai;
- Dokumentų ruošimo principų išmanymas.
- Patirtis dalyvaujant audituose;
- Gamybos ir validavimo procesų išmanymas;
- Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
- Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;
- Atsakingas požiūris į paskirtas užduotis.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji

Įmonė siūlo

- Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
- Darbui reikalingas priemones;
- Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
- Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
- Darbą inovatyvioje ir augančioje įmonėje.

Darbo sritis Vadovavimas, valdymas, lyderystė, Medicina , Farmacija, vaistai , Gamyba
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-05-24 08:31:08
Galioja iki 2024-07-25

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2782 #23389 #11752 #685

ERP sistemos inžinierius (ė)
Informacinės technologijos
Pardavimų vadovas (ė)
Personalo valdymas
Kaunas
Tiekimo projektų vadovas (ė)
Pirkimai, tiekimas
Aikštelės vadovas (ė) užsienyje
Statyba
Nyderlandai
Statyba
Belgija
Statyba
Panevėžys