Susikurkite CV

Kokybės vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė – ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, teikianti transporto infrastruktūros vystymo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu įmonė ieško naujo komandos nario - prie kolektyvo kviečia prisijungti kokybės vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

Vadovybės atstovavimas kokybei (VAK);
Įmonės kokybės sertifikatų (ISO9001, ISO14001, ISO45001) palaikymas, atsakomybė už jų pratęsimą, naujų sertifikatų gavimas (esant poreikiui);
Komandos (kokybės inžinierių) darbo planavimas, užduočių delegavimas, darbo kokybės užtikrinimas.
Kokybės standartų laikymosi užtikrinimas, darbuotojų ugdymas, vertinimas;
Reguliarių vidinių auditų padaliniuose ir jų vykdomos veiklos teritorijose įgyvendinimas;
Optimalaus (protingo) kokybės ir gamybos efektyvumo santykio laikymasis;
Reagavimas į reklamacijas, jų administravimas, analizė, klaidų eliminavimas;
Gerų santykių su kokybės komanda bei paskirtais padaliniuose atsakingais asmenimis palaikymas, siekiant skatinti bendradarbiavimą ir veiksmingą kokybės valdymą.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė kaip 4 metų darbo patirtis kokybės vadybos srityje (VAK pareigose), statybos ar gamybos įmonėse;
ISO vadybos sistemos standartų išmanymas;
Gebėjimas taikyti ES ir LR įstatymus ir teisės aktus, reglamentuojančius kokybės vadybos standartus;
Organizuotumas, tvarkingumas, gebėjimas apmokyti kitus ir bendradarbiauti;
Reiklumas sau ir kitiems, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, galimybė važinėti į skirtingas Lietuvos lokacijas (biurus, objektus), esant poreikiui.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Darbą inovatyvioje, stabilioje ir ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
Galimybę diegti naujus procesus, iniciatyvų palaikymą;
Sveikatos draudimą;
Įmonės automobilį bei kuro kompensavimą;
Finansinį priedą vieną kartą metuose.

Darbo sritis Projektai, projektų valdymas, Auditas , Vadovavimas, valdymas, lyderystė , Statyba
Miestas Kaunas
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-12-01 10:34:09
Galioja iki 2024-01-31

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2782 #23389 #11752 #685

Aikštelės vadovas (ė) užsienyje
Statyba
Nyderlandai
Statyba
Belgija
Statyba
Panevėžys
Statyba
Kėdainiai
Apskaitininkė (-as)
Apskaita, buhalterija
Stogdengys
Statyba
Kaunas