Pradžia Skelbimai Vilniuje Komercija Komercijos direktorius (ė)

Komercijos direktorius (ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - viena žinomiausių rinkoje ir patikimą varda turinti įmonė užsiimanti pramonine statyba, specialiaisiais montavimo darbais, technologinių įrengimų, vamzdynų, rezervuarų, slėginių indų, plieninių konstrukcijų gamyba ir montavimu. Per ilgus gyvavimo rinkoje metus bendrovė įvykdė itin svarbių ir sudėtingų projektų Lietuvos energetikos ir pramonės įmonėse.
Šiuo metu siekiant sustiprinti įmonės užimamą padėtį rinkoje ir padidinti plėtros galimybes į komandą kviečiamas prisijungti komercijos direktorius (ė), turintis reikiamus gebėjimus ir kompetencijas šiai pozicijai užimti.

Darbo pobūdis

Formuoti bendrovės pardavimų, pirkimų ir logistikos strategijas, planuoti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą;
Vadovauti tiesiogiai pavaldiems pardavimų ir pirkimų skyriams;
Organizuoti bendrovės plėtros galimybių paiešką tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, Užmegzti santykius su potencialiais klientais, išsiaiškinti jų poreikius ir palaikyti santykius;
Užtikrinti visos konkursinės medžiagos ir kitų pasiūlymų klientams paruošimą ir pateikimą;
Atstovauti bendrovės interesus derybose su klientais ir tiekėjais;
Organizuoti partnerių ir subrangovų paiešką, siekiant užtikrinti projektų įgyvendinimą / darbų atlikimą;
Organizuoti rinkos analizę ir prognozės teikimą;
Formuoti bendrovės paslaugų / produktų kainodarą;
Teikti ir įgyvendinti pasiūlymus veiklos procesų tobulinimui, efektyvumui didinti;
Atstovauti bendrovės interesus santykiuose su trečiosiomis šalimis, įskaitant valstybines institucijas, užsakovus, subrangovus, įrangos tiekėjus ir pan.;
Būti lyderiu ir burti bei motyvuoti sau pavaldžią komandą;
Siekti užsibrėžtų tikslų.

Reikalavimai darbuotojui

Metalo konstrukcijų, sprendimų pramonei, statybų rinkos žinojimas ir stiprūs techninių žinių pagrindai;
Sėkminga didelių pardavimų patirtis (techninių / gamybos produktų, pramonės Sprendimų, projektų - didelis privalumas) verslas-verslui sektoriuje;
Ne mažesnė nei 5 m. profesinė patirtis pardavimų ir rinkodaros srityje, iš jų ne mažesnė nei 3 vadovaujamo darbo patirtis;
Strateginis mąstymas, veiklos planavimo ir valdymo įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje ir motyvuoti komandą, siekti užsibrėžtų tikslų;
Puikūs derybiniai įgūdžiai;
Rizikų valdymo žinios bei patirtis;
Sklandi lietuvių kalba; labai geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Puikūs lyderystės, komunikavimo gebėjimai, strateginis mąstymas;
Gebėjimas valdyti sudėtingas situacijas;
Nepriekaištinga dalykinė ir asmeninė reputacija.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Rusų

Darbą permainų laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo;
Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
Pareigybės lygį atitinkantį darbo užmokestį ir priedus už asmeninius bei komandinius darbo rezultatus;
Visus reikalingus mokymus efektyviam funkcijų atlikimui.

3700

Darbo sritis Komercija, Inžinerija , Pardavimai, pardavimų vadyba , Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
2021-03-21 08:41:02
Galioja iki 2021-05-23

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #682
3700

Komercija