Pradžia Skelbimai Vilniuje Viešieji ryšiai, komunikacija Komunikacijos projektų vadovas (-ė)

Komunikacijos projektų vadovas (-ė)

darbas nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

VoodooSales talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūros klientas - viena greičiausiai augančių Europoje komunikacijos grupės įmonių Lietuvoje. Grupėje dirba daugiau nei 400 marketingo, komunikacijos, ryšių su visuomene profesionalų 13 šalių. Šiuo metu įmonė stiprina pozicijas Lietuvos rinkoje ir į komandą yra kviečiama(s) prisijungti komunikacijos projektų vadovas (-ė)

Darbo pobūdis

- Kursi ilgalaikius ryšius su įmonės klientais;
- Vadovausi integruotos komunikacijos projektams, užtikrinsi jų kokybę ir efektyvumą;
- Rengsi ir įgyvendinsi komunikacijos planus bei priemones;
- Valdysi projektų komandą, reikiamus resursus ir biudžetus;
- Glaudžiai bendradarbiausi su vidinėmis Kūrybos ir Skaitmeninėmis komandomis, kad užtikrintum integruotą rezultatą;
- Stebėsi ir gilinsies į savo projektų rinkos aktualijas, siūlysi sprendimus.

Reikalavimai darbuotojui

- Vadovavimo komunikacijos projektams raumenis treniravai jau bent dvejus metus;
- Esi valdęs didelio biudžeto integruotos komunikacijos projektus;
- Turi daug idėjų, kokia turi būti efektyvi komunikacija šiandien;
- Microsoft Office programas skaldai ne prasčiau nei instagramo filtrus;
- Lietuvių ir anglų kalbas valdai puikiai, o ir skaičiuoji ne prasčiau;
- Žinai ir gebi susidoroti su užduotimis per trumpą laiką ir pasiekti rezultatą;
- Status quo tau netinka, esi pasirengęs(-usi) nuolat mokytis ir tobulėti; žinai, kad daugelį dalykų šiandien galima padaryti geriau nei vakar.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

- Įdomų ir iššūkių kupiną darbą su lyderiais ir tarp jų;
- Darbą su ryškiausiais vietiniais ir tarptautiniais prekės ženklais;
- Aplinką, kuri nuolat pakrauna ir įkrauna smegenis, ir širdį;
- Kultūrą, kuri unikali savo laisve ir bendruomeniškumu;
- Vieningą ir ambicingą komandą, kuri žino, kaip work hard and play hard;
- Konkurencingą atlygį, mokymosi krepšelį, metinius ir ketvirtinius motyvacinius paketus;
- Darbostogas ant šiltos jūros ar vandenyno kranto;
- Kai norėsi dirbti iš biuro – darbo vietą su vaizdu į Gedimino pilį, jaukias lauko terasas ir daug bendrų švenčių.

1500

Darbo sritis Viešieji ryšiai, komunikacija,
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-05-25 16:30:57
Galioja iki 2023-06-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #686
1500

Viešieji ryšiai, komunikacija