Susikurkite CV

Logistikos specialistas (-ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas, informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui, ieško naujo komandos nario (-ės)!

Darbo pobūdis

- įrangos užsakymų/siuntimų formavimas;
- įrangos duomenų administravimas apskaitos sistemoje.

Darbo laikas: I - V, 08:00 - 17:00

Reikalavimai darbuotojui

- geri kompiuteriniai įgūdžiai;
- orientacija į rezultatą, proaktyvus problemų sprendimas;
- geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
- kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

- draugišką kolektyvą;
- darbą lyderiaujančioje įmonėje;
- inovatyvias darbo sąlygas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: headex.eu/lt/privatumo-politika/

Headex

Nuo 2003 metų rinkoje sėkmingai dirbanti HEADEX Group gerai žino, kokie darbuotojai padeda įmonėms didinti pridėtinę vertę. Atstovybės didžiausiuose Lietuvos miestuose ir didelė darbuotojų duomenų bazė užtikrina trumpiausią darbuotojų paieškos terminą bei mažiausią rotaciją.
Aukšti darbo standartai ir paslaugų kokybė mums leido tapti patikimu personalo sprendimų partneriu daugeliui stambiausių Lietuvos, Vakarų Europos ir Skandinavijos verslo įmonių.


www.headex.eu

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email
Įmonė Headex, UAB
Atlyginimas 830 - 830 Eur į rankas, neto
Darbo sritis Sandėliai, sandėliavimas,
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Vilkpėdės g.
Galioja iki 2020-09-12
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau