Pradžia Skelbimai Jurbarke Mechanika Mechanikas - inžinierius (ė)

Mechanikas - inžinierius (ė)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – Danijos kapitalo šimtametės vilnos verpimo tradicijas turinti įmonė. Įmonė teikia 400 skirtingų rūšių verpalų Europos šalių, Kinijos ir JAV kilimų gamintojams. Viso yra 18 gamybos linijų, gaminami siūlai iš natūralios vilnos, sintetinių bei metalo pluoštų. Įmonė ieško naujo (-os) komandos nario (-ės), kuris (-i) savo gebėjimais ir veržlumu pasiektų aukščiausių tikslų lojaliai dirbdamas (-a), pradedant mechanikos-inžinieriaus (-ės) pareigose.

Darbo pobūdis

Vilnos karšimo, verpimo bei kitų įrengimų taisymas;
Įrenginių brėžinių skaitymas, darbas su brėžiniais;
Įrengimų tobulinimas siūlant idėjas didesniam našumui pasiekti;
Sudėtingų situacijų sprendimas dirbant kartu su technologu ir kokybės komanda;
Atsarginių detalių užsakymas;
Bendradarbiavimas su kolegomis Danijoje, dalijimasis patirtimi;
Nuolatinis mokymasis, tobulėjimas, siekiant aukštesnių tikslų.

Reikalavimai darbuotojui

Galimybė kasdien dirbti darbo vietoje Raseiniuose;
Aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas;
Nuo 1 metų mechaniko/ mechaniko-inžinieriaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Gebėjimas skaityti ir suprasti brėžinius (Autocad);
Greita orientacija, veržlumas, atsakomybės prisiėmimas;
Organizaciniai, lyderystės ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai

Vertikalias karjeros galimybes, saviraiškos ir iniciatyvų palaikymą;
Kuro sąnaudų kelionei į/iš darbo apmokėjimą;
Komandinius renginius, išvyką į užsienio renginius (po covid);
Galimybę prisijungti prie krepšinio ar futbolo komandų;
Galimybę įsigyti kokybiškus pietus už patrauklią kainą;
Premijas už pasiektus puikius darbo rezultatus.

1000

Darbo sritis Mechanika,
Miestas Jurbarkas
Darbo valandos Pir: -
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -
2021-06-11 09:21:46
Galioja iki 2021-09-11

Skelbimas kitose lokacijose

Tauragė Kėdainiai Kelmė

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
1000

Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -

Mechanika
Jurbarkas