Pradžia Skelbimai Šiauliuose Gamyba Meistras (ė) (minkštų baldų gamyba)

Meistras (ė) (minkštų baldų gamyba)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Ieškome meistro baldų gamybos įmonėje Šiauliuose. Įmonė Europoje egzistuoja kaip inovatyvus minkštų baldų gamintojas ir pardavėjas. Gaminami baldai pasižymi išskirtine kokybe bei skandinavišku dizainu, o gamyba – ekologija.

Darbo pobūdis

Priskirtos gamybos proceso dalies koordinavimas, vadovavimas komandai;
Gamybos duomenų analizė, planavimas, organizavimas, terminų laikymasis;
Inovacinių procesų ir sistemų kūrimas, efektyvumo didinimas;
Materialinių resursų kontroliavimas, racionalus panaudojimas;
Operatyvinių klausimų, susijusių su gamybos planų vykdymu, sprendimas;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Darbų saugos reikalavimų vykdymo ir darbuotojų sveikatos apsaugos užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė, nei dviejų metų panašaus darbo patirtis (minkštų baldų gamybos srityje - privalumas);
Geras gamybos procesų ir darbo organizavimo išmanymas (Lean sistema);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis dirbant Axapta – privalumas);
Gebėjimas valdyti ir motyvuoti komandą;
Aukštasis išsilavinimas;
Darbas su IKEA – privalumas;
Technologo, kokybės kontrolieriaus/vadybininko patirtis – privalumas.

Reikalaujamos kalbos

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Lietuvių

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
Finansinius motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus;
Vienos pamainos darbą nuo 8 val. iki 16:30 val.;
Inovatyvią aplinką ir draugišką komandą.

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

VoodooSales.lt (Fortune IT)

VoodooSales veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Vadovų, IT, pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai;
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant;
- Darbo paieškų platforma kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.

www.VoodooSales.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė VoodooSales.lt (Fortune IT), UAB
Atlyginimas 900 - 1000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Gamyba, Inžinerija
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Šiauliai
Galioja iki 2020-12-03
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau