Pradžia Skelbimai Šiauliuose Gamyba Meistras (ė) (minkštų baldų gamyba)

Meistras (ė) (minkštų baldų gamyba)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Ieškome dviejų meistrų baldų gamybos įmonėje Šiauliuose. Įmonė Europoje egzistuoja kaip inovatyvus minkštų baldų gamintojas ir pardavėjas. Gaminami baldai pasižymi išskirtine kokybe bei skandinavišku dizainu, o gamyba – ekologija. Skyriai, kuriems ieškomi darbuotojai: minkštų baldų aptraukimo bei klijavimo komplektavimo skyriai.

Darbo pobūdis

Priskirtos gamybos proceso dalies koordinavimas, vadovavimas komandai;
Gamybos duomenų analizė, planavimas, organizavimas, terminų laikymasis;
Inovacinių procesų ir sistemų kūrimas, efektyvumo didinimas;
Materialinių resursų kontroliavimas, racionalus panaudojimas;
Operatyvinių klausimų, susijusių su gamybos planų vykdymu, sprendimas;
Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
Darbų saugos reikalavimų vykdymo ir darbuotojų sveikatos apsaugos užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (minkštų baldų gamybos srityje - privalumas);
Geras gamybos procesų ir darbo organizavimo išmanymas (Lean sistema - privalumas);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis dirbant Axapta – privalumas);
Gebėjimas valdyti ir motyvuoti komandą;
Darbas su IKEA – privalumas;
Technologo, kokybės kontrolieriaus/vadybininko patirtis – privalumas.

Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai
Lietuvių
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
Finansinius motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus;
Vienos pamainos darbą nuo 8 val. iki 16:30 val.;
Inovatyvią aplinką ir draugišką komandą.

900

Darbo sritis Gamyba, Inžinerija
Miestas Šiauliai
Darbo lokacija Šiauliai
2020-06-29 17:36:43
Galioja iki 2021-12-29

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676
900

Gamyba
Šiauliai