Susikurkite CV

Mid. JAVA programuotoja (s)

darbas nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – 22 metus rinkoje gyvuojanti informacinių technologijų įmonė, 2015 metais pradėjusi kurti produktą, neturintį analogų. Įmonė kuria unikalią ir išskirtinę transporto kontrolės sistemą, kuri pilnai automatizuoja ir palengvina transporto įmonės darbą susijusį su užsakymų valdymu, maršrutų planavimu, transporto kontrole ir kt. Sistemos kūrimui naudojamos naujausios programavimo technologijos, laikomasi griežtos kodo kokybės bei atliekami 3-jų lygių testavimai.

Darbo pobūdis

Transporto valdymo sistemos projektavimas, realizavimas ir vystymas taikant JAVA EE, HIBERNATE, SPRING, JSF, PRIMEFACES, WEB SERVICES, React JS.

Reikalavimai darbuotojui

Turinčio ne mažesnę nei 2 metų full stack arba back end patirtį dirbant su:
– JAVA EE,
– HIBERNATE,
– SPRING,
– JSF,
– PRIMEFACES,
– WEB SERVICES,
– React JS;
Gerai mokančio anglų k. (B2 – C1 lygiu);
Turinčio aukštąjį universitetį išsilavinimą.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Lietuvių
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Galimybę augti ir tobulėti kartu;
Galimybę prisidėti prie unikalaus produkto kūrimo ir tolimesnio vystymo;
Jaunatvišką, draugišką kolektyvą;
Įmonės automobilį, esant poreikiui;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu (ir kartą per savaitę važiuoti į Šiaulius, ne Covid laikotarpiu).

1500
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Panevėžys
Darbo lokacija Šiauliai
2020-12-28 16:31:25
Galioja iki 2022-11-19

Skelbimas kitose lokacijose

Telšiai Plungė Šilutė Joniškis Kelmė Vilnius

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #676
1500

Informacinės technologijos
Panevėžys