Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Mid. level PHP programuotojas (a)

Mid. level PHP programuotojas (a)

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – elektroninės komercijos lyderė Lietuvoje bei Baltijos šalyse, gyvuojanti jau daugiau nei dešimtmetį. Per šį laikotarpį įmonė subūrė daugiau kaip 500 partnerių ratą, plėtė internetinių bei fizinių parduotuvių tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tobulino bei modernizavo prekybos valdymo sistemas. Šiandien įmonei augant greičiau nei rinkai, o pastaruoju metu išaugus bene dvigubai, plečiama IT komanda ir ieškomas (-a) mid. level PHP programuotojas (-a).

Darbo pobūdis

El. komercijos sistemų tobulinimas, naujo funkcionalumo programavimas, integracijų su kitomis sistemomis kūrimas ir užtikrinimas:

Darbas PHP full-stack (daugiau back-end) naudojant Symfony ar/ir Codelgniter karkasus;
Darbas MySQL – greitas užklausimų rašymas (yra Big Data);
Naujausių programavimo technologijų diegimas, sistemų priežiūra, tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Mažiausiai 2 metų patirtis dirbant PHP (OOP) Symfony ir/ar Codelgniter;
Puikios MySQL žinios;
Darbo patirtis su trečiųjų šalių sistemų integracijomis;
Gebėjimas savarankiškai planuoti didesnės apimties darbus;
Atsakomybė, greitis, lankstumas bei iniciatyvumas.

PRIVALUMAI:
- Patirtis dirbant su Elasticsearch, Redis, RabbitMQ;
- Atlassian produktų (Jira, Bitbucket, Bamboo) žinios;
- Darbo patirtis Agile, Scrum komandose.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Galimybę prisidėti prie stambios ir stabilios įmonės, kurios produktu kasdien naudojasi virš 3 mln. klientų;
Pozityvią ir lanksčią aplinką, orientuotą į rezultatus bei profesionalią ir ambicingą komandą;
Finansavimą mokymams, kursams, programoms, darbo priemonėms, kurios pagerintų darbo procesą;
Komandinius renginius ir keliones, apdovanojimus už gerai atliktą darbą ar įgyvendintą iniciatyvą;
Vertikalios ar/ir horizontalios karjeros galimybes naudojantis naujausiomis technologijomis;
Darbuotojams taikomas nuolaidas partnerių prekiaujamoms prekėms;
Lankstų darbo grafiką, galimybę dirbti nuotoliniu būdu (ir po covid).

1800

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-02-08 17:49:01
Galioja iki 2022-03-18

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1800

Informacinės technologijos