Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Mid/Senior MS SQL programuotojas (a)

Mid/Senior MS SQL programuotojas (a)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – kuria, diegia ir palaiko mokėjimo, lojalumo bei verslo sistemas. Įmonė teikia aukštos kokybės informacinių technologijų sprendimus Lietuvos ir užsienio klientams. Jos klientai yra automobilių degalų mažmeninės prekybos įmonės turinčios nuo kelių iki kelių šimtų pardavimo vietų bei kitos mažmeninės prekybos įmonės. Į savo komandą įmonė kviečia prisijungti T-SQL programuotoją su patirtimi kartu ieškoti individualių sprendimų klientams bei juos įgyvendinti.

Darbo pobūdis

Specializuotų mokėjimo ir lojalumo kortelių sistemų kūrimas, diegimas ir konfigūravimas Lietuvos bei užsienio projektuose dirbant Agile komandoje;
„Business logic“ programavimas T-SQL;
Duomenų bazių architektūros kūrimas;
Vidutinio dydžio greitų ir palaikančių konkurencines užklausas duomenų bazių kūrimas;
Sklandaus sistemos procesų darbo užtikrinimas ir optimizavimas.

Reikalavimai darbuotojui

MS SQL programavimo patirtis (ne mažesnė kaip 2 metai);
Reliacinių duomenų bazių architektūros išmanymas;
Sugebėjimas įsigilinti į esančias sistemas ir klientų poreikius;
Atsakingumas ir stiprus loginis mąstymas;
C# programavimo patirtis – privalumas;
DBA kompetencijos taip pat būtų privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai

Darbą dinamiškuose tarptautiniuose projektuose į IT inovacijas orientuotoje komandoje;
Mokymus ir galimybę išsilaikyti sertifikatus;
Sveikatos draudimą;
Draugišką kolektyvą, krepšinio salę, bendrus įmonės renginius.

1600
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2020-11-11 22:16:09
Galioja iki 2021-02-09

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kaunas

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
1600

Informacinės technologijos