Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Mid./Senior .NET programuotojas (a)

Mid./Senior .NET programuotojas (a)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – Norvegijos įmonė, teikianti savo klientams galimybę patogiu įrankiu analizuoti didelį kiekį duomenų jų numatytiems tikslams (naujo verslo strategijai ar vystymui, rinkos, lyginamosioms analizėms, konkurentų vertinimui ir pan.). Įmonė specializuojasi naftos produktų, degalų, atsinaujinančių energetikos šaltinių, ir kt. analitiniuose tyrimuose, bendradarbiaudama su valstybiniu sektoriumi ir nepriklausomais energijos tiekėjais. Įmonės padalinio komanda Lietuvoje kviečia prisijungti back-end arba full stack .NET programuotoją.

Darbo pobūdis

Kursite naują energetikos duomenų analizės platformą;
Kasdien dirbsite tarptautinėje komandoje taikydami .NET Core ir .NET 6, MongoDB, RabbitMQ;
Rečiau dirbsite front-end JavaScript, Angular;
Bendradarbiausite su analitikų komanda realizuojant naują produktą;
Užtikrinsite kodo kokybę, rašysite Unit testus;
Dirbsite Agile, SCRUM komandų kultūroje.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo 3 metų .NET programavimo patirtis;
Noras dirbti full-stack su JavaScript, Angular;
Sugebėjimas įsigilinti į esančias sistemas ir klientų poreikius;
Atsakingumas, bendradarbiavimo įgūdžiai ir stiprus loginis mąstymas;
MS SQL, Python, BI programavimo patirtis – privalumas;
Aukštasis išsilavinimas IT srityje.

Lietuvių
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Tarptautinę profesionalią komandą ir plačias karjeros galimybes;
Pietus, kurie yra perkami įmonės iš Ukrainos pabėgėlių, palaikant juos materialiai;
Lankstų darbo grafiką ir hibridinį darbo modelį;
Sveikatos draudimą;
Mokymus Lietuvoje ir užsienyje bei Pluralsight prenumeratą;
Komandiruotes į Norvegiją (du kartus per metus).

2500

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-05-20 15:57:38
Galioja iki 2023-11-19

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
2500

Informacinės technologijos