Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Mid./senior PHP programuotojas (-a)

Mid./senior PHP programuotojas (-a)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – įmonė sukūrusi unikalią mobiliąją aplikaciją, skirtą atsiskaityti už degalus skirtinguose degalinių tinkluose, naudojantis išmaniaisias įrenginiais. Aplikacija skirta tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims ir veikia ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Įmonei siūlant inovatyvius sprendimus vartotojams drauge keičiasi ir rinkos dalyvių veiksmai bei įpročiai. Šiuo metu įmonė sparčiai auga , tad ieškomi nauji komandos nariai. Jeigu esate pasiryžęs prisiimti atsakomybę naujiems iššūkiams, nuolatiniam tobulėjimui ir papildyti back-end komandą, kviečiame prisijungti į mid./senior level PHP programuotojo (-os) darbo poziciją.

Darbo pobūdis

Produkto tobulinimas, pritaikymas klientų poreikiams dirbant PHP, Symfony;
Darbas MySQL su duomenų bazėmis;
Darbas su AWS mikroservisais;
Naujų sprendimų kūrimas ir adaptavimas;
Integracijos su kitomis sistemomis.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo 3 metų patirtis dirbant PHP, Symfony;
MySQL darbo patirtis;
Patirtis dirbant su AWS servisais;
Noras tobulėti, taikyti programavimo naujoves ir siekti kokybės;
Veiklumas, iniciatyvos ėmimasis, atsakomybė.

PRIVALUMAI:
JavaScript, Angular;
Bash, Terraform;
Darbo patirtis Agile komandoje.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Lanksčią darbo aplinką, orientuotą į kūrybiškumą ir rezultatą;
Lankstų darbo grafiką, galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu (ofisas Vilniuje);
Savo idėjų realizavimą prisijungus prie produkto, keičiančio vartotojų įpročius, kūrimo bei vystymo;
Nuolatinį tobulėjimą, tiesioginiam darbui naudingų mokymų kompensavimą;
Karjeros galimybes augančioje įmonėje.

2200
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-03-03 13:47:10
Galioja iki 2022-12-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #691
2200

Informacinės technologijos