Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Mid/Senior Ruby on Rails programuotojas (a)

Mid/Senior Ruby on Rails programuotojas (a)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – viena pirmaujančių elektroninės prekybos įmonių Baltijos šalyse. Nuo 2009 metų įmonė pradėjo prekiauti ne tik parduotuvėse, bet ir internete. Ir jau 2016 metais tapusi tarptautine platforma pelnė geriausios elektroninės prekybos svetainės vardą. Šiuo metu įmonės veikla apima Baltijos šalis, Skandinaviją, Lenkiją, Rusiją ir Baltarusiją, siūlant klientams daugiau kaip 200 tūkst. prekių. Kadangi visuomet stengiamasi sukurti klientui geriausią patirtį apsiperkant el. parduotuvėje, nuolat tobulinama platforma ir kuriamas naujas funkcionalumas. Ieškomas (-a) naujas (-a) komandos narys (-ė) – Senior back-end Ruby on Rails programuotojas (-a).

Darbo pobūdis

Darbas su e-komercijos platforma vienoje iš esamų komandų: tiesiogiai prie sistemos, prie užsakymų išpildymo sistemos, ties kainodara ar kt.;
Kasdienis darbas šiomis technologijomis: Ruby 2.6.x, 3.0.0, Ruby on Rails (6.0.x), MySQL 5.6, 5.7, PostgreSQL 10, Docker, GraphQL;
Naujo funkcionalumo diegimas ir seno palaikymas remiantis išsamiai parengtomis techninėmis specifikacijomis;
Savarankiškas savo rašyto kodo testavimas;
Nuolatinis naujausių technologijų palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Nuo 4-5 metų patirtis dirbant su Ruby on Rails;
Geri MySQL/PostgreSQL įgūdžiai;
Gebėjimas ir noras testuoti savo kodą;
Privalumas: PHP, Python, JavaScript.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Kalbėjimas: Gerai

Įmonė siūlo

Darbą vienoje iš pirmaujančių įmonių Lietuvoje;
Sisteminius ir individualius išorinius ir vidinius mokymus, konferencijas;
Nuolaidas parduodamoms prekėms;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu (ir po covid situacijos);
Profesionalią komandą, visokeriopą pagalbą, karjeros galimybes.

2500
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2021-05-06 11:33:38
Galioja iki 2021-12-06

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #681
2500

Informacinės technologijos