Pradžia Skelbimai Šiauliuose Informacinės technologijos Mid./Senior TypeScript, Angular programuotojas (-a)

Mid./Senior TypeScript, Angular programuotojas (-a)

darbas nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – nedidelė įmonė, gyvuojanti virš 10 metų bei kurianti kelis duomenų surinkimo, kaupimo ir apdorojimo produktus Skandinavijos rinkos statybų sektoriui. Šiandien plečiama IT komanda ir ieškomas (-a) mid. arba senior lygio front-end TypeScript, Angular programuotojas (-a), kuris (-i) dirbtų Šiauliuose esančiame ofise bent porą dienų per savaitę bei kitą laiką, jeigu yra toks poreikis - nuotoliniu būdu.

Darbo pobūdis

WEB produkto, skirto Skandinavijos statybų sektoriui, kūrimas ir palaikymas:
- Darbas front-end arba full-stack (pagal pageidavimą) su nuolat atnaujinamomis technologijomis (dabar dirbama su: Angular 12.0, Angular Material, AG grid, SCSS, TypeScript, NodeJS);
- Darbas 5-7 narių komandoje (kartu su QA, Scrum master, PO);
- Savo kodo testavimas Unit testais.

Reikalavimai darbuotojui

2+ metai patirties dirbant JavaScript/TypeScript (bent 1 metai su Angular);
WEB'inių produktų kūrimo patirtis - privalumas;
C#, NodeJS, React, Dart, SQL – privalumas (jeigu norima dirbti full-stack);
Atsakomybės prisiėmimas, komandiškumas.

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai
Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Darbą su pagrindiniu produktu, jo tobulinimą be ypatingai greito tempo, kuris būna dirbant su projektais;
Galimybę plėsti savo technologijų bagažą ir prisidėti kuriant programas kitomis kalbomis, pvz Dart (Flutter) kalba kurti mobilias aplikacijas;
Mokymus, konferencijas;
Sveikatos draudimą;
Komandinius renginius Lietuvoje ir Norvegijoje;
Pozityvią aplinką, orientuotą į kokybę bei profesionalią komandą;
Galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu (iki 3 dienų per savaitę).

1800
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Šiauliai
2021-09-28 10:08:05
Galioja iki 2022-03-03

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #685
1800

Informacinės technologijos
Šiauliai