Pradžia Skelbimai Kaune Klientų aptarnavimas Namų kvapų konsultantė (-as) - pardavėja (-as)

Namų kvapų konsultantė (-as) - pardavėja (-as)

5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

Draugiškas KRISPO kolektyvas ieško pardavėjų - Kauno salonams PLC Akropolyje ir PLC Megoje. Darbas su ypatingai kokybiškais ir įdomiais produktais: namų kvapaia, kūno kvepalais, kūno priežiūros kosmetika ir prabangiomis skalbimo priemonėmis.

Darbo pobūdis

* profesionalus pirkėjų konsultavimas ir aptarnavimas;
* dovanų pakavimas (pagal poreikį);
* darbas kompiuterizuotu kasos aparatu;
* prekių išdėstymas, bei jų priežiūra;
* tvarkos palaikymas salone.

Reikalavimai darbuotojui

Mums tinki, jei :
* pasižymi komunikabilumu ir laisvai bendrauji;
* atkakliai sieki tikslų ir esi motyvuota;
* turi pardavimo įgūdžių ir patirties;
* puikiai jautiesi komandoje, bet gebi dirbti ir savarankiškai;
* tau nesvetimas kvapų pasaulis;
* esi darbšti, iniciatyvi, atsakinga ir nuoširdi;

* atsakingą ir įdomų darbą, jaunatviškoje, augančioje įmonėje;
* galimybes tobulėti;
* privilegiją išbandyti įmonės parduodamus produktus, puikias sąlygas juos įsigyti;
* draugišką, palaikančią ir įkvepiančią komandą.

Įmonė KRISPO, UAB
600

Darbo sritis Klientų aptarnavimas,
Miestas Kaunas
Video pristatymas Žiūrėti video
2021-03-05 15:40:43
Galioja iki 2021-04-07

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

KRISPO

Siūlome Jums perspektyvų darbą augančioje prabangių namų kvapų įmonėje UAB „Krispo“.

Klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams, žvakes ir kūno priežiūros priemones iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos. Dirbame su tokiais prekiniais ženklais, kaip „Locherber Milano“, „Culti Milano“, „Cereria Molla 1819“, „Antoine Parfums“, „Parco1923“, „Officina delle Essenze“, „Compagnie de Provence“.

Siekiame aukščiausio įvertinimo aptarnavimo srityje ir norime įtikti net reikliausiam pirkėjui, todėl savo gaminius atrenkame itin kruopščiai ir atsakingai.

600

KRISPO

KRISPO
Klientų aptarnavimas
Kaunas