Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS (-Ė) (NETURINTIEMS PATIRTIES NT SRITYJE, ORGANIZUOJAME MOKYMUS)

NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIS (-Ė) (NETURINTIEMS PATIRTIES NT SRITYJE, ORGANIZUOJAME MOKYMUS)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Žinomiausias ir didžiausias Lietuvoje nekilnojamojo turto rinkos atstovas CAPITAL ieško savarankiško (-s) ir motyvuoto (-s) NEKILNOJAMO TURTO BROKERIO (-ĖS).
NT brokerio (-ės) darbas yra vienas iš geriausiai apmokamų Lietuvoje. Atlygio dydį įtakoja savarankiškumas, aktyvumas, optimalus laiko, žinių naudojimas ir užsibrėžtų tikslų siekimas.
Kviečiame ir skatiname naudoti visas sukauptas patirtis didžiausiame ir įtakingiausiame Lietuvoje nekilnojamojo turto agentūrų tinkle. 

Darbo pobūdis

Jūsų veikla būtų pilnai koordinuoti NT pardavimo, pirkimo ar nuomos proceso organizavimą nuo naujų klientų pritraukimo iki sandorio. Jūsų nuolatinis darbas būtų skambučiai, susitikimai, prezentacijos, sutarčių sudarymas, skelbimų kūrimas, jų reklaminio turinio valdymas ir marketingas, derybos su klientais ir sandorių sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

Esminės savybės: reprezentatyvumas, gebėjimas profesionaliai pateikti/parduoti savo paslaugas, vertybes Jūsų klientams ir koordinuoti visus veiksmus, susijusius su nekilnojamojo turto pardavimu/pirkimu.
Norime, kad nebijotumėte inicijuoti bei prisiimti atsakomybės už savo darbo rezultatus. Norime, kad turėtumėte pardavimų, klientų aptarnavimo, telemarketingo ar draudimo/brokeriavimo bent 1 metų patirtį.
Pageidaujame, kad jūs:
Turėtumėte vairuotojo pažymėjimą;
Mokėtumėte dirbti MS ofise aplinkoje;
Angų, rusų kalbų žinojimas būtų privalumas Jums.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji

Įmonė siūlo

Rinkos lyderio prekės ženklą;
Realią galimybę pasiekti uždarbį, atitinkantį Jūsų ambicijas ir pastangas;
Įdomų, dinamišką darbą, karjeros galimybes;
Galimybę pačiam planuotis darbo dieną;
Kompetetingų kolegų/mentorių komandą ir nuolatinį palaikymą;
Profesinius mokymus, tobulėjimo kursus;
Inovatyvius darbo įrankius, modernius reklamos kanalus, motyvacinę pasyvių pajamų sistemą.

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

CAPITAL CENTRAS

CAPITAL CENTRAS biuras - tai profesionalių brokerių komanda, kuri nuolat tobulėja ir siekia viršyti klientų lūkesčius. Savo darbui kuriame aplinką, kurioje visi jaustųsi svarbia bei reikšminga komandos dalimi.
Capital - sėkmingai franšizės principu Lietuvoje veikianti įmonė, siūlanti platų nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Capital telkia NT brokerius, NT vertintojus, matininkus, statybos, būsto apdailos specialistus, būsto paskolos tarpininkus, draudimo brokerius, finansų apskaitos specialistus bei kitus NT rinkos profesionalus. Mūsų tikslas kurti vertę klientams, išsiskirti iš kitų, būti patikima ir lanksčia įmone, kuri visada priekyje.


https://www.capital.lt/lt/capital-centras-o11

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email
Įmonė CAPITAL CENTRAS, UAB
Atlyginimas 1500 - 5500 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Nekilnojamas turtas, Prekyba, konsultavimas, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Savanorių pr.1, Vilnius
Galioja iki 2021-04-14
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau