Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Online kanalų klientų vadovas (ė)

Online kanalų klientų vadovas (ė)

Darbo aprašymas

VoodooSales talentų agentūros klientas – inovatyvių ir kokybiškų plastikinių (uPVC) ir aliuminio (ALU) langų ir durų sprendimų tiekėjas iš Lietuvos. Orientacija į eksportą per daugelį metų suteikė įmonei esminės patirties, kad galėtų tapti tarptautiniu mastu į klientą orientuotu verslu. Šiuo metu įmonei augant į komandą kviečiamas prisijungti elektroninės komercijos ekspertas darbui su klientų koordinavimu online kanalų pagalba.

Darbo pobūdis

E-commerce pardavimo kanalų vystymas eksporto rinkose;
Klientų aptarnavimo procesų kūrimas, tobulinimas ir skaitmenizavimas;
ERP, E-commerce sistemų integravimo projektų valdymas;
Procesų optimizavimas ir automatizavimas;
Produktų įvedimas ir vystymas online platformose: kainodaros formavimas;
Asortimento valdymas, bendrų rinkodaros akcijų kūrimas ir įgyvendinimas;
Rinkos analizė ir rinkodaros pokyčių inicijavimas bei įgyvendinimas;
Savaitinių ir mėnesinių ataskaitų vadovybei teikimas;
Bendradarbiavimas su įmonės padaliniais.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis vadybinis išsilavinimas;
IT projektų valdymo ir koordinavimo patirtis;
Patirtis projektų ir/ ar jų komandų valdyme (privalumas - Agile);
Pagrindinių projektu valdymo parametrų ir rodiklių supratimas ir patirtis juos taikant praktikoje;
Anglų kalbos mokėjimas (gebėjimas sklandžiai komunikuoti žodžiu ir raštu);
Analitiniai gebėjimai; geri laiko planavimo įgūdžiai;
Skyriaus/ padalinio procesų kūrimo patirtis;
Iniciatyvumas, teikiant idėjas savo kuruojamam procesui tobulinti;
Marketingo projektų valdymo patirtis ir suvokimas - didelis privalumas;
E-komercijos vystymo patirtis didelis privalumas;
Mokėjimas dirbti MS Office paketo programos (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Draugišką ir padėti pasiryžusį kolektyvą;
Profesinį tobulėjimą;
Karjeros perspektyvas;
Stabilų laiku mokamą atlygį ir motyvacinius priedus už rezultatus.

2500

Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
2022-05-10 13:51:10
Galioja iki 2022-06-09

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
2500

Informacinės technologijos