Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba Pardavimo projektų vadovas (ė) (ERP)

Pardavimo projektų vadovas (ė) (ERP)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – jau beveik 30 metų kuria, diegia ir prižiūri veiklos valdymo sistemas. Ilgametė įmonės patirtis IT rinkoje ir darbuotojų kvalifikacija leidžia pasiūlyti įvairius ir dinamiškus IT sprendimus verslui ir viešajam sektoriui. Šiandien pasaulio mastu pripažintais ir sertifikuotais įmonės produktais naudojasi daugiau kaip 28000 vartotojų. Įmonė didžiuojasi savo aukšta kompetencija pasižyminčia bei sertifikuota komanda, kurią vadina savo sėkmės formule. Įmonė į savo komandą kviečia patyrusį (-ią) pozityvų (-ią) naujų klientų pritraukimo vadybininką (-ę), kuris (-i) kartu su kolegomis dizaineriais, architektais, programuotojais, procesų kūrimo specialistais, testuotojais, projektų vadovais ir kitais kolegomis prisijungs prie sėkmigos įmonės plėtros.

Darbo pobūdis

Aktyvus B2B pardavimas naujiems verslo klientams Lietuvoje;
Rinkos analizė, potencialių klientų paieška;
Individualaus kliento poreikio išsiaiškinimas ir supratimas;
Tinkamiausio klientui sprendimo paieška bendradarbiaujant su kolegomis;
Derybos su klientu, bendravimas tel., el. paštu ir gyvai;
Komercinių pasiūlymų rengimas, sutarčių su užsakovais derinimas, valdymas;
Savalaikis CRM duomenų pildymas, administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aktyvių pardavimų patirtis IT, finansų ar draudimo srityje (ne mažesnė kaip 2 metai);
Aukštasis išsilavinimas (IT ar telekomunikacijų – privalumas);
Pardavimo ir derybų, efektyvaus klausymosi, bendravimo įgūdžiai;
MS Office paketo, CRM įgūdžiai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Verslo procesų supratimas, veržlumas, orientacija į rezultatą;
Novatoriškumas, sąžiningumas, žingeidumas, atsakingumas, lojalumas, kūrybingumas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Atsakingą ir dinamišką darbą atstovaujant pasaulyje pripažintus, sertifikuotus produktus;
Profesionalią komandą, mentorių, bendrus įmonės renginius;
Įmonės automobilį klientų lankymui;
Profesinio tobulėjimo galimybes – išorinius ir vidinius mokymus.

1000

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Vilnius
2020-10-19 09:39:31
Galioja iki 2021-09-10

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #679
1000

Pardavimai, pardavimų vadyba