>
Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Šiauliuose Pardavimai, pardavimų vadyba Pardavimo vadybininkas Švedijos rinkai

Pardavimo vadybininkas Švedijos rinkai

Darbo aprašymas

Baldų gamybos įmonei Šiauliuose ieškome pardavimų vadybininko darbui su Švedijos rinka. Įmonė Europoje egzistuoja kaip inovatyvus minkštų baldų gamintojas ir pardavėjas. Gaminami baldai pasižymi išskirtine kokybe bei skandinavišku dizainu, o gamyba – ekologija.

Darbo pobūdis

Pardavimų vadybininkų generuojamų užsakymų ir laiškų administravimas;
Užsakymų vedimas į Axapta programą;
Nuolatinis bendravimas su kolegomis švedų kalba (telefonu ir el. paštu);
Santykių su kolegomis užsienyje palaikymas, konsultavimas pardavimų, užsakymų klausimais;
Iškilusių klausimų ir įvairių probleminių situacijų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis nuo 1 m.;
Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (patirtis dirbant Axapta – privalumas);
Atidumas detalėms, kruopštumas, lankstumas, atsakingumas.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Švedų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
Komandiruotes į Švediją pagal poreikį;
Galimybę dirbti ir mokytis iš savo srities profesionalų;
Finansinius motyvacinius priedus už pasiektus rezultatus;
Inovatyvią aplinką ir draugišką komandą;
Dirbant kitame mieste, įmonė suteikia galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
1000
Atlyginimas 1000 - 1500 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Šiauliai
Darbo lokacija Šiauliai
2021-08-17 15:02:41
Galioja iki 2022-02-25

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
1000
Atlyginimas 1000 - 1500 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Šiauliai
Darbo lokacija Šiauliai
2021-08-17 15:02:41
Galioja iki 2022-02-25
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

voodoo.lt (fortune it)
Pardavimo vadybininkas Švedijos rinkai
Pardavimai, pardavimų vadyba
Šiauliai
Nuo: 1000 iki 1500 Eur (į rankas, neto)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau