Susikurkite CV

Pardavimų asistentas (-ė)

Darbo pobūdis

PAGRINDINĖS FUNKCIJOS IR UŽDUOTYS
• Administruoti ir koordinuoti užsakymus;
• Išrašyti sąskaitas – faktūras;
• Rinkti ir pildyti pardavimų dokumentus, bendrauti su klientais;
• Pildyti klientų klausimynus;
• Ruošti ir siųsti produkcijos pavyzdžius klientams;
• Vykdyti šaltus skambučis ir siųsti el. laiškus naujiems/potencialiems klientams;
• Atlikti kitas pagalbines administracines užduotis, siekiant užtikrinti sklandų pardavimų procesą.

Reikalavimai darbuotojui

REIKALINGA KVALIFIKACIJA - ŽINIOS, ĮGŪDŽIAI IR GEBĖJIMAI
• Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentai);
• Darbo patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
• Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu (papildomos rusų kalbos žinios būtų privalumas);
• Geri darbo kompiuteriu (MS Office) įgūdžiai;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
• Atsakingumas, iniciatyvumas, greta orientacija;
• Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
• Noras mokytis ir tobulėti.

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Rusų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME
• Atlyginimą nuo 1000 EUR iki 1400 EUR neatskaičius mokesčių (tikslus atlygis priklausys nuo kandidato kompetencijų, žinių ir darbo patirties);
• Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje;
• Profesinio augimo ir karjeros galimybes;
• Privatų sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio);
• Papildomą laisvą dieną savanorystei;
• Nuolaidas įmonės gaminamai produkcijai;
• Gimtadienio dovaną ir įmonės produkcijos krepšelius;
• Nuotolinio darbo galimybes;
• Nemokami gėrimai, vaisiai/užkandžiai biure;
• Papildomas iniciatyvas ir biudžetą darbuotojų neformalaus laisvalaikio organizavimui.

Įmonė Allive Europe, UAB
695

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Kaunas
Darbo lokacija Jovarų g.1, Voškoniai, Kauno r.
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 15:45
2022-11-09 10:15:39
Galioja iki 2022-12-09

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Allive Europe

Founded in 2013 as a small cultivator ALLIVE is now one of the largest organic hemp producers in Europe and Canada. As hemp ingredient suppliers and developers of nutrient-rich superfood products, we're redefining the industry through advocacy, innovation, and product development, combining unparalleled standards and an integrated approach to sales and marketing for our brands and partners.

Underpinning our success is a team that plans, strategizes, and leads by example, leveraging a tremendous depth of talent and know-how to grow operations, execute our business plan, and build value for shareholders and partners.

#2165 #2119 #59502 #628
695

Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas