Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadybininkas

Pardavimų ir klientų aptarnavimo vadybininkas

Darbo aprašymas

Labas!

Ar norėtum tobulėti kartu su technologine įmone, kuri yra vieną didžiausių logistikos Platformų Europoje, turinti daugiau nei 500 darbuotojų ir atstovybes 12 Europos šalių?
Nuolatinis tobulėjimas yra mūsų DNR dalis. O gal nori tapti tuo, kas prisidės prie Europos transporto industrijos pokyčių? Draugiškas bei jaunas Trans.eu Baltic kolektyvas ieško tavęs.
Jei nori atrasti savo talentus, įgyvendinti drąsias idėjas ir smagiai leisti laiką, prisijunk prie mūsų!

Darbo pobūdis

-puikių paslaugų pardavimas ir derybos su klientais telefonu, el. paštu ir verslo komunikatoriumi, taip pat mūsų turima didelė duomenų bazė
-įdomus, atsakingas bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantis darbas
-naujų ryšių užmezgimas ir bendradarbiavimas su esamais klientais Baltijos šalyse
-verslo susitikimai su klientais (vidutiniškai kartą per ketvirtį),
-dalyvavimas parodose ir konferencijose,
-ir viskas, kas ateis Tau į galvą norint pasiekti numatytų rezultatų

Reikalavimai darbuotojui

-rusų ir anglų kalbos bendraujant su Baltijos šalių klientais
-gebėjimų dirbti su CRM duomenų bazėmis
-atkaklumo ir ryžto, kuris leis tau siekti pardavimo rekordų
-telefoninių ir tiesioginių pardavimų patirties
-atvirumo ir lankstumo pokyčių akivaizdoje
-nestandartinio mąstymo, kurį galėsi paversti veiksmu, kai kažkas atrodys pasikartojančiu ir akivaizdu
-puikaus humoro jausmo (iš mūsų pusės galima tikėtis;))

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Rusų
Rašymas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

-gerą atlygį už darbą ir papildomus motyvacinius priedus;
-visus pardavimo įrankius bei palaikymą;
-darbą patikimoje, sėkmingai dirbančioje ir profesionalioje įmonėje;
-visas būtinas darbui sąlygas bei priemones;
-ilgalaikę darbo perspektyvą.

Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi UAB “Trans.eu Baltic” privatumo politikoje nustatyta tvarka, su kuria galite susipažinti interneto svetainėje https://www.trans.eu/lt/

Įmonė Trans.eu Baltic, UAB
749

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Transportas, logistika, ekspedicija , Klientų aptarnavimas
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Lvovo g.105A
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 16:00
2020-08-24 07:58:01
Galioja iki 2020-09-23

Vertybės

Darbo vietos nuotraukos

Trans.eu Baltic

Trans.eu - tai technologine įmonė, kuri yra vieną didžiausių logistikos Platformų Europoje, turinti daugiau nei 500 darbuotojų ir atstovybes 12 Europos šalių. Mūsų inovatyvių IT produktų pagalba siekiame, kad darbas vežėjų, ekspeditorių ir gamybos įmonėse būtų ramus ir efektyvus, o kiekvienas krovinys pristatytas saugiai, laiku ir už geriausią šiuo metu rinkoje esančią kainą. Diegiame novatoriškus tarptautinio kelių transporto sprendimus ir tuo didžiuojamės. Čia dirba atviri ir su aistra žmonės, kurie turi veiksmų laisvę ir komandos palaikymą siekiant prisidėti prie Europos transporto industrijos pokyčių teikiant klientui geriausią sprendimą.

#1520 #11739 #3323 #671
749

Pardavimai, pardavimų vadyba