Pradžia Skelbimai Vilniuje Pardavimai, pardavimų vadyba Pardavimų projektų vadovas (-ė)

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė – ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, Lietuvoje įkurta vos prieš 5 metus. Įmonė teikia apšvietimo projektavimo ir valdymo sprendimus. Jos veikla bei sistemos sertifikuotos pagal ISO standartus, o kaina ir kokybė yra patrauklios dėl komandos profesionalumo bei ilgamečio bendradarbiavimo su plačiu gamintojų ratu. Šiuo metu įmonė ieško naujo komandos nario Vilniuje ir prie kolektyvo kviečia prisijungti pardavimų projektų vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

Aktyviai ieškosite naujų klientų (B2B) analizuodami rinką, vykdydami skambučius potencialiems klientams, vykdami į susitikimus bei atstovaudami įmonę parodose;
Imsitės skirtingų iniciatyvų ieškodami naujų statybos projektų, siekdami bendrai iškeltų tikslų;
Ieškosite individualių sprendimų kartu su klientais bei partneriais;
Rengsite projektų pasiūlymus, derinsite sąlygas su užsakovais;
Kursite santykius ir bendradarbiausite su architektais, rangovais, užsakovais;
Administruosite savo veiklą sistemoje, teiksite ataskaitas vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

Turite nuo dviejų metų aktyvių B2B pardavimų darbinės patirties apšvietimo projektavimo, inžinerijos ar statybos srityje;
Pardavimo, derybų, bendradarbiavimo įgūdžiai;
Kompiuterinis raštingumas;
Rusų kalbos mokėjimas – privalumas;
Iniciatyvumas, savarankiškumas, orientacija į rezultatą;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Aktyvų ir kūrybišką darbą lojalaus kolektyvo gretose inovatyvioje įmonėje;
Priedus už pasiektus darbo rezultatus;
Sveikatos draudimą;
Galimybę mokytis bei tobulėti, dalyvauti tiekėjų seminaruose;
Įmonės automobilį, kuro kompensavimą, kitas reikiamas darbo priemones.

1500

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Statyba , Energetika
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-11-20 21:08:44
Galioja iki 2024-06-28

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
1500

Pardavimai, pardavimų vadyba