Pradžia Skelbimai Vilniuje Vadovavimas, valdymas, lyderystė Pardavimų vadovas (-ė) (automobilių pervežimas)

Pardavimų vadovas (-ė) (automobilių pervežimas)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – patikima automobilių pervežimo paslaugas teikianti įmonė, tarptautinių automobilių pervežimo rinkoje esanti 27 metus. Įmonė įsitvirtinusi bei puikiai žinoma Europoje. Siekiant plėstis ieškomas pardavimų vadovas, kuris užtikrintų tolimesnę įmonės ir komandos plėtrą bei augimą.

Darbo pobūdis

Automobilių pervežimo pardavimų strategijos ekspedicinei bei nuosavo parko veiklai kūrimas, vykdymas ir rezultatų užtikrinimas;
Naujų klientų pritraukimas, dalyvavimas konkursuose, sutarčių-kontraktų pasirašymas;
Ekspedicijos padalinio plėtra, vadovavimas komandai (5 ir daugiau asmenų);
Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga, ne mažesnė nei 5 metų, patirtis automobilių gabenimo srityje (transporto/ekspedicijos įmonėje);
Pardavimų, verslo vystymo, ilgalaikių santykių su klientais plėtojimo patirtis;
Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus;
Darbuotojų motyvavimo, darbų organizavimo, efektyvumo valdymo patirtis – didelis privalumas;
Prancūzų arba vokiečių kalbos mokėjimas – didelis privalumas.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Stabilumą, ilgametę patirtį ir užsitarnautą gerą vardą, turinčioje įmonėje;
Nuolatinio profesinio tobulėjimo darbo aplinką;
Idėjų verslo vystymui visokeriopą palaikymą, skatinimą;
Visas reikalingas priemones puikiems darbo rezultatams užtikrinti.

2000

Darbo sritis Vadovavimas, valdymas, lyderystė, Transportas, logistika, ekspedicija , Pardavimai, pardavimų vadyba
Miestas Vilnius
2020-12-03 10:21:21
Galioja iki 2023-05-02

Skelbimas kitose lokacijose

Tauragė Tauragė

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2500 #23166 #14725 #690
2000

Vadovavimas, valdymas, lyderystė