>
Susikurkite CV

Pardavimų vadovas (ė)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų atrankos, galvų medžioklės agentūros klientas - efektyviausia skolų valdymo įmonė Lietuvoje, kuri specializuojasi reikalavimo teisių pirkime, pardavime bei pradelstų ir vėluojančių reikalavimo teisių atgavime. Šiuo metu augant įmonei į komandą kviečiama (s) prisijungti pardavimų vadovas (ė).

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos ir taktinių veiksmų parengimas;
Klientų segmentavimas, klientų portfelio valdymas;
Darbas su didžiausių klientų paieška, pritraukimu;
Derybos, pardavimo proceso valdymas, pardavimo tikslų užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Partis pardavimuose dirbant su verslo klientais, jų paieška ir pritraukimu ne mažiau 4 metai;
Patirtis su verslo klientų pritraukimu ne mažiau 3 metai;
Klientų segmentų darymas, planų ir tikslų iškelimas ir įgyvendinimo užtikrinimas;
Proaktyvumas, maksimalus rezultatų siekimas;
Santykių su potencialiais klientais kūrimas, jų mokėjimas paversti pardavimais.
Patirtis skolų valdymo paslaugų pardavimuose - didelis privalumas.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Ambicingą, šiuolaikišką, augančią įmonę ir jos kūlturą;
Galimybę būti varikliu, o ne sraigteliu;
Motyvuojantį uždarbį ir dar labiau motyvuojančius priedus priklausančius nuo realių rezultatų.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
2000
Atlyginimas 2000 - 3000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
2022-06-21 14:38:01
Galioja iki 2022-08-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
2000
Atlyginimas 2000 - 3000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
2022-06-21 14:38:01
Galioja iki 2022-08-21
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

voodoo.lt (fortune it)
Pardavimų vadovas (ė)
Pardavimai, pardavimų vadyba
Vilnius
Nuo: 2000 iki 3000 Eur (į rankas, neto)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau