Susikurkite CV

Pardavimų vadovas (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – patyrusi logistikos paslaugų įmonė, priklausanti tarptautinei grupei, kuri turi daugiau nei 60 metų patirtį automobilių logistikos srityje. Įmonė Lietuvoje veiklą plėtoja nuo 2008 m., siūlydama visapusiškas logistikos paslaugas tiekimo grandinėje. Klientai renkasi įmonę dėl patikimumo, efektyvumo ir visapusiško paslaugų asortimento, sudaryto iš dviejų dalių: krovinių logistikos ir transporto priemonių logistikos. Nuolat besiplėsdama įmonė ieško patikimo (-os), aktyvaus (-ios) pardavimų vadovo (-ės), kuris (-i) skatintų ir įgyvendintų tolimesnį sėkmingą įmonės augimą.

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos kūrimas, komandos valdymas;
Pardavimų skyriaus biudžeto planavimas ir įgyvendinimas;
Aktyvus B2B pardavimas naujiems verslo klientams Lietuvoje;
Rinkos analizė, kontaktų užmezgimas, poreikio išsiaiškinimas, derybos;
Komercinių pasiūlymų rengimas, sutarčių su užsakovais derinimas, valdymas;
Dalyvavimas tarptautiniuose konkursuose;
Sudėtingų, reikalaujančių vadovo dėmesio, situacijų sprendimas;
Bendradarbiavimas su Lietuvos ir užsienio kolegomis;
Ataskaitų įmonės vadovui bei centriniam biurui rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aktyvių pardavimų patirtis Lietuvos rinkai logistikos srityje (ne mažesnė kaip 3 metai);
Pardavimo proceso išmanymas ir jo organizavimo patirtis;
Pardavimų biudžeto parengimo patirtis;
Mokėjimas motyvuoti, deleguoti bei dirbti komandoje;
MS Office paketo valdymo įgūdžiai;
Aukštasis išsilavinimas (transporto, logistikos srityje – privalumas);
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Strateginis mąstymas, orientacija į rezultatą bei terminų laikymasis;
Pozityvumas, atsakingumas, nuolatinis tobulėjimas, kryptingumas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Rusų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Atstovauti nuolat augančią tarptautinę įmonę bei dalyvauti jos valdyme;
Įmonės automobilį;
Metinius priedus už pasiektus darbo rezultatus.

2000

Darbo sritis Vadovavimas, valdymas, lyderystė, Pardavimai, pardavimų vadyba , Transportas, logistika, ekspedicija
Miestas Vilnius
2020-10-26 09:17:28
Galioja iki 2021-05-28

Skelbimas kitose lokacijose

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #681
2000

Vadovavimas, valdymas, lyderystė