>
Susikurkite CV

Pardavimų vadybininkas (ė)

Darbo aprašymas

Voodoosales agentūros klientė – patikima, jau virš 10 metų veikianti įmonė, kuri siūlo klientams įvairius biuro sprendimus. Įmonė yra įgaliota Triumph – Adler atstovė Lietuvoje, kartu prekiaujanti ir tokių prekinių ženklų biuro įranga kaip HewletPackard, Canon, OPUS, Brother, Konica Minolta, Toshiba ir t.t… Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos - Pardavimų vadybininką.

Darbo pobūdis

Naujų, potencialių klientų paieška;
Ryšių su esamais klientais palaikymas;
Naujų ir esamų rinkų analizė;
Dokumentų ruošimas dalyvavimui pirkimuose;
Sutarčių pasirašymo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga, ne mažiau nei 1 metų darbo patirtis biuro įrangos pardavimuose;
Produkto (biuro įranga) išmanymas;
Gerai žinoti šią rinką;
Puikūs komunikaciniai ir derybų įgūdžiai;
Organizuotumas, iniciatyvumas, aktyvumas ir atsakingumas;
Mokėjimas dirbti savarankiškai.

Reikalaujamos kalbos

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Supratimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Galimybę dirbti ilgametę patirtį turinčioje, rinkoje lyderiaujančioje įmonėje;
Stabilų atlygį ir patrauklią bonusų sistemą;
Nuolatinį tobulinimasi kursuose ir seminaruose pagal poreikį;
Galimybę planuoti savo darbo laiką;
Visas reikalingas priemones puikiems darbo rezultatams užtikrinti.

Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
1500
Atlyginimas 1500 - 2000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Kaunas
2021-10-11 09:02:45
Galioja iki 2022-11-23

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kompiuterinių žinių reikalavimai

voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690
Įmonė voodoo.lt (fortune it), UAB
1500
Atlyginimas 1500 - 2000 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Pardavimai, pardavimų vadyba,
Miestas Kaunas
2021-10-11 09:02:45
Galioja iki 2022-11-23
voodoo.lt (fortune it)

VOODOO - tai verslo konsultacijų agentūra, kurios veiklą sudaro keturios viena kitą papildančios sritys:
- Valdybos narių, visų grandžių vadovų, IT (programuotojai ir pan.), pardavimo, marketingo, finansų, gamybos ir kitų profesionalų galvų medžioklė, atrankos;
- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);
- Verslo konsultacijos, pardavimų skyrių auditas, skyrių performavimas, strateginės sesijos, strategijų parengimas ir pagalba įgyvendinant (VoodooSales.lt);
- Darbo paieškų platforma LoveJob.lt, kurioje darbuotojai ir darbdaviai vieni kitus gali atrasti remdamiesi ne tik standartiniais kriterijais, bet ir vertybėmis.
Voodoo veiklą vykdo Lietuvos rinkoje. Agentūra per keletą metų tapo viena žinomiausių agentūrų Lietuvoje. Agentūros paslaugomis naudojasi žinomos Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonės, kurioms reikalingi kokybiški ir patikimi sprendimai.


#2500 #23166 #14725 #690

Jūsų peržiūrėti darbo pasiūlymai

voodoo.lt (fortune it)
Pardavimų vadybininkas (ė)
Pardavimai, pardavimų vadyba
Kaunas
Nuo: 1500 iki 2000 Eur (į rankas, neto)
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau