Pradžia Skelbimai Vilniuje Prekyba, konsultavimas PARDUOTUVĖS PARDAVĖJAS /-A VILNIUJE

PARDUOTUVĖS PARDAVĖJAS /-A VILNIUJE

Darbo pobūdis

Būsite pilnai atsakingas (-a) už verslo klientų aptarnavimą ir konsultavimą Wurth centre, prekių pardavimą, sąskaitų - faktūrų išrašymą, prekių likučių stebėjimą ir užsakymą iš centrinio sandėlio, akcijinius produktų išstatymus ir lentynų priežiūrą bei pagalbą pardavimų vadybininkams.

Reikalavimai darbuotojui

Techninis transporto ar statybų srities aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
Patirtis pardavimuose.
Gebėjimas dirbti kompiuteriu.
Komunikabilumas, energingumas, geras ūpas ir paslaugumas.
Atsakomybė, gebėjimas priimti sprendimus ir komandinis darbas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Įmonė siūlo

Mes siūlome :
Darbą su aukščiausios kokybės techniniais produktais rinkoje.
Produktų mokymus ir profesinio tobulėjimo galimybes.
Galimybę tapti puikiu pardavėju, o ateityje ir pardavimų vadybininku.

Įmonė WURTH Lietuva, UAB
900
Darbo sritis Prekyba, konsultavimas,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Geležinio Vilko g. 99, Vilnius
Darbo valandos Pir: 20:00 -
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -
2023-05-02 15:54:28
Galioja iki 2023-06-01

Vertybės

WURTH Lietuva

UAB Würth Lietuva - 1996 metais įsteigta bendrovė priklauso pasauliniam vokiečių kapitalo koncernui WURTH, sėkmingai vystančiam verslą nuo 1945 metų.
UAB Würth Lietuva prekiauja aukštos kokybės profesionalaus naudojimo produktais statybų, pramonės, automobilių remonto, medžio ir metalo apdirbimo sritims.
Würth Centruose, esančiuose visoje Lietuvoje, klientai gali įsigyti standartinių tvirtinimo detalių, rankinių, elektrinių bei pneumatinių įrankių bei medžiagų apdirbimo produktų, techninės chemijos produktų montavimui, klijavimui, sandarinimui, valymui bei priežiūrai, darbų saugos produktų. Kiekvienam klientui priskirtas asmeninis vadybininkas, padeda rasti techninius sprendimus kliento darbo vietoje.

900
Ant: -
Tre: -
Ket: -
Pen: -

Prekyba, konsultavimas