Pradžia Skelbimai Vilniuje Marketingas Partnerysčių projektų vadovas (ė)

Partnerysčių projektų vadovas (ė)

darbas nuotoliniu būdu

Darbo aprašymas

VOODOO talentų atrankų ir galvų medžioklės agentūros klientas - Go Vilnius - miesto plėtros ir turizmo agentūra. Go Vilnius tikslas – padėti miestą atrasti turistams, investuotojams, talentams ir tarptautinių renginių organizatoriams. Agentūros produktas ir prekės ženklas yra Vilniaus miestas, tad su juo dirba tik Savivaldybė ir Go Vilnius. Šiuo metu agentūra ieško į komandą prisijungti partnerysčių projektų vadovo (ės).

Darbo pobūdis

Ryšių su potencialiais ir esamais partneriais mezgimas, virtualių susitikimų ir renginių organizavimas, prezentacijų rengimas bei pristatymas;
Partnerių turinio integravimo darbai ir vertės kūrimas;
Mecenavimo galimybių analizė ir rėmėjų pritraukimas;
Bendradrabiavimas su programos turinio kūrimo bei rinkodaros projektus įgyvendinančiais kolegomis;
Pagalba vystant bendrą programą, naujų idėjų inicijavimas ir veiklos optimizavimas;
Priskirtų projektų ir biudžeto valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Jau esi sukaupęs patirties dirbant su partnerių pritraukimu ir partnerių tinklo palaikymu;
Nebijai nuolatinio bendravimo ir bendradarbiavimo su naujais žmonėmis ir organizacijomis bei gebi pats jį inicijuoti;
Gebi dalykiškai reprezentuoti Vilniaus miestą ir viešai kalbėti;
Esi įvaldęs MS Office programas ir darbą jomis.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę dirbti su vienais įdomiausių projektų rinkoje, kurių pasiekiamumas - visas pasaulis;
Sveikatos draudimą;
Papildomus laisvadienius;
Workation'us ir daug kitų smagių verčių.

1300
Darbo sritis Marketingas, Projektai, projektų valdymas , Viešieji ryšiai, komunikacija
Miestas Vilnius
2022-09-20 14:47:36
Galioja iki 2022-12-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #685
1300

Marketingas