Pradžia Skelbimai Vilniuje Statyba Pasiūlymų rengimo vadovas (-ė)

Pasiūlymų rengimo vadovas (-ė)

galimybė dirbti nuotoliniu būdu

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos/galvų medžioklės agentūros klientas - yra viena didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Baltijos šalyse. Bendrovė teikia generalinės rangos, inžinerinių sprendimų, projektavimo, gamybos, montavimo ir konsultavimo paslaugas pramonės, energetikos bei kitoms įmonėms tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Šiuo metu stiprinant komandą - kviečiamas prisijungti pasiūlymų rengimo vadovas (ė)

Darbo pobūdis

Atsakingas projektų (gamybos, montavimo, generalinės rangos) skaičiavimo skyriaus veiklos organizavimas;
Pasiūlymų inžinierių darbo planavimas, sklandaus ir efektyvaus darbo organizavimas, prioritetų nustatymas, kontrolė, skaičiavimo metodikų tobulinimas;
Projektų techninė analizė, projektų biudžetų sudarymo planų parengimas, projektų biudžetų skaičiavimas, optimalių projekto įgyvendinimo sprendimų paieška bendraujant su vykdymo komanda, savalaikis sąmatų rengimo, projektų biudžetų vidinių aptarimų organizavimas;
Užduočių Tiekimo skyriui formavimas ir kontrolė, susijusių padalinių įtraukimas skyriaus užduočių įvykdymui;
Bendravimas su partneriais, subrangovais, subrangos darbų konkursų organizavimas;
Skyriaus kvalifikacijos kėlimo krypčių ir tikslų nustatymas, darbuotojų mokymo organizavimas, vertinimas, komandos ugdymas, darbuotojų atranka;
Projektų biudžetų sudarymo metodikos tobulinimas, skyriaus inžinerinės kompetencijos kėlimas.

Reikalavimai darbuotojui

Inžinerinis išsilavinimas ir/arba patirtis - privalumas;
Patirtis statybos valdymo srityje, statybos procesų bei technologijų išmanymas;
Gebėjimas skaityti, analizuoti bei įvertinti inžinerinius brėžinius;
Patirtis sudarant projektų biudžetus, skaičiuojant ir rengiant komercinius pasiūlymus;
Gebėjimas struktūruoti, planuoti ir koordinuoti darbus, motyvuoti komandą;
Anglų kalbos mokėjimas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Įdomų ir atsakingą darbą dirbant su didelės apimties objektais;
Darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;
Kvalifikacijos kėlimą;
Kompetenciją, patirtį ir rezultatus atitinkantį atlygį.

2500
Darbo sritis Statyba, Inžinerija , Komercija , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-02-06 13:15:26
Galioja iki 2024-06-11

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
2500

Statyba