Pradžia Skelbimai Vilniuje Personalo valdymas Personalo atrankų specialistas (-ė)

Personalo atrankų specialistas (-ė)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

„VoodooSales“ klientė – įmonė, gyvuojanti Lietuvoje virš 10 metų, kuria palydovinio stebėjimo sistemas, naudojamas 150 šalių. Klientai renkasi kuriamą produktą dėl jo plataus pritaikomumo ir lankstumo, 24/7 techninio palaikymo 5 kalbomis bei nemokamos integracijos su aparatine įranga. Šiuo metu, didėjant darbų apimtims, ieškomas (-a) personalo atrankų specialistas (-ė) sėkmingai auginti įmonės komandą Lietuvoje ir Sakartvele.

Darbo pobūdis

IT ir administracijos sričių darbuotojų paieška, pritraukimas ir atranka Lietuvoje ir Sakartvele:
- Poreikio išgryninimas bendradarbiaujant su komandų vadovais;
- Platus kandidatų paieškos ir atrankos metodų taikymas;
- Aktyvus kandidatų pritraukimas bendraujant telefonu, el. paštu ir kitais kanalais;
- Interviu vykdymas su kandidatais nuotoliniu būdu arba gyvai;
- Kandidatų testavimas esant poreikiui;
- Nuolatinis bendradarbiavimas su įmonės vadovais, ataskaitų apie atrankų eigą teikimas;
Rinkos analizė, naujų kandidatų paieškos ir pritraukimo metodų paieška, taikymas;
Nuolatinis tobulėjimas, bendravimas ir bendradarbiavimas su tarptautine HR komanda.

Reikalavimai darbuotojui

Dviejų ar daugiau metų patirtis dirbant su aktyvia kandidatų paieška ir atranka;
IT srities darbuotojų paieškos ir atrankos darbinė patirtis;
Orientacija į rezultatą, lankstumas, greitis, savarankiškumas, gebėjimas planuoti savo darbo laiką;
Darbo patirtis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – didelis privalumas;
Puikūs bendravimo įgūdžiai ir noras dirbti „inhouse“ atrankų komandoje;
Puikūs lietuvių ir rusų kalbų įgūdžiai, vidutiniai anglų kalbos įgūdžiai.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Rusų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Įmonė siūlo

Sveikatos draudimą;
Tarptautinę aplinką ir į rezultatus bei tobulėjimą orientuotą komandą;
Profesinio tobulėjimo kursus, mokymus (po bandomojo laikotarpio);
Įvairius komandinius renginius;
5 ligos dienas per metus be gydytojo patvirtinimo;
Automobilio stovėjimo vietą aikštelėje prie biuro (Technopolis).

1500
Darbo sritis Personalo valdymas,
Miestas Vilnius
2022-11-22 11:19:12
Galioja iki 2023-04-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #681
1500

Personalo valdymas