Pradžia Skelbimai Vilniuje Personalo valdymas Personalo atrankų specialistas (ė)

Personalo atrankų specialistas (ė)

Darbo aprašymas

VOODOO talentų paieškos, galvų medžioklės agentūros klientas - finansų paslaugas tekianti įmonė, priklausanti įmonių grupei.
Ši grupė vietinėms ir tarptautinėms organizacijoms siūlo platų apskaitos paslaugų spektrą: GAAP apskaitą, TFAS apskaitą ir investicinių fondų apskaitą.
Įmonės komanda turi didelę patirtį valdant tarptautinius mokesčių iššūkius tarptautiniams klientams. Komanda pasiryžusi būti kartu su jumis, kai plečiate savo verslą visame pasaulyje, kad pašalintume PVM "galvos skausmą", kurį šiais laikais sukelia reglamentai.
Šiuo metu įmonei augant į komandą kviečiamas prisijungti personalo atrankų specialistas (ė) darbui su personalo paieškomis, bei atrankomis įmonėje.

Darbo pobūdis

Administracinių darbo pozicijų atranka, paieška, galvų medžioklė;
Darbo skelbimų talpinimas, darbas duomenų bazėse;
Pilno atrankos proceso koordinavimas ir valdymas;
Bendradarbiavimas su aukščiausios ir vidurinės grandies vadovais įmonės viduje;
Bendradarbiavimas su išoriniais partneriais (esant tokiam poreikiui);
Darbo pokalbių organizavimas, vedimas, informacijos pateikimas vadovams;
Dalyvavimas kitose personalo skyriaus veiklose esant poreikiui.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga personalo paieškos ir atrankos patirtis (darbe su administracinėmis pozicijomis) bent 2 metai;
Puikūs bendravimo įgūdžiai žodžiu ir raštu, efektyvaus klausymosi įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą, lankstumas, iniciatyvumas, pozityvumas, loginis mąstymas;
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina – personalo srityje);
Nuolatinis tobulėjimas ir domėjimasis rinka.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

- Naują super modernų biurą Vilniaus širdyje;
- Papildomas atostogas kurių skaičius didėja priklausomai nuo išdirbamų metų įmonėje;
- Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinį paketą;
- Mokymus ir galimybes plėsti žinias, taip pat kas ketvirtį vykstantys "minkštųjų įgūdžių" mokymai visoms komandoms;
- Papildomą sveikatos draudimą.

1500

Darbo sritis Personalo valdymas, Administravimas, sekretoriavimas
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-04-21 09:11:48
Galioja iki 2023-06-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #686
1500

Personalo valdymas