Pradžia Skelbimai Vilniuje Personalo valdymas Personalo vadybininkas (ė)

Personalo vadybininkas (ė)

4.5 / 5 (įvertino 2)

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - „Impuls“ sporto klubas, kuris yra vienas didžiausių sveikatingumo klubų tinklų Baltijos šalyse. Grupei priklauso 29 klubai su "Lemon" ir "Impuls" prekės ženklais esantys Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tinkle dirba daugiau nei 200 darbuotojų, paslaugas teikia keli šimtai trenerių, o sportuoti sugrįžta daugiau nei 50 tūkstančių klientų. Kasmet sveikatingumo klubuose sudeginama milijonai kalorijų, o tūkstančiams žmonių klube dirbantys profesionalai padeda tapti sveikesniais, stipresniais ir laimingesniais.
Komanda - ambicinga ir energinga, o tarpusavio bendravimas pagrįstas atsakomybės prisiėmimu, atvirumu ir pasitikėjimu. Sportas ir sveika gyvensena yra kasdienio darbo dalis. Klubo tikslas - energija, kuria dega patys, užkrėsti ir kitus.
Šiuo metu kviečiame prisijungti personalo vadybininką (-ę).
Jei tau artimos šios vertybės - laukiame Tavęs!

Darbo pobūdis

Personalo dokumentų administravimas - įsakymai, sutartys, tvarkos ir t.t.;
Įvairių, su personalu susijusių, sistemų administravimas;
Atsakomybė už pilną administracijos atrankų procesą;
Darbuotojų ugdymo organizavimas;
Darbas su jau esamų mokymų turiniu bei sistemomis;
Konsultavimas personalo, darbo teisės klausimais;
Įsitraukimas į darbuotojų išlaikymo bei įsitraukimo didinimo strategijos kūrimą bei įgyvendinimą;
Prisidėjimas prie darbdavio įvaizdžio strategijos kūrimo bei įgyvendinimo.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažiau nei 4 metų patirtis personalo srityje
Savarankiškumas, iniciatyvumas, noras tobulėti, pozityvumas ir gebėjimas tuo “užkrėsti” kitus;
Sveika gyvensena - neatsiejama Tavo kasdienybės dalis ir nori, jog ji būtų dar didesnė;
LR Darbo kodekso išmanymas;
Puikių anglų kalbos žinių;
Noras augti iki personalo vadovo (-ės).

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Įmonė siūlo

Darbą lanksčiu grafiku biure ar nuotoliniu būdu;
Galimybę sportuoti Tau ir Tavo šeimai mūsų klubuose visoje Lietuvoje;
Biudžetą asmeninio trenerio konsultacijoms - geriausiems rezultatams pasiekti;
Kasmetinę ir išsamią Tavo sveikatos analizę privačioje klinikoje;
Galimybę prisidėti prie pokyčių ir būti įvertintam už rezultatus;
Stabilų, motyvuojantį uždarbį ir papildomus priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Galimybę metų eigoje tapti personalo vadovu (-e).

1500

Darbo sritis Personalo valdymas, Administravimas, sekretoriavimas , Sveikata, grožis
Miestas Vilnius
Video pristatymas Žiūrėti video
2021-05-24 10:58:55
Galioja iki 2021-12-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #683
1500

Personalo valdymas