Pradžia Skelbimai Vilniuje Gamyba Plačiaformatės spaudos operatorius

Plačiaformatės spaudos operatorius

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo pobūdis

-Gamybos failų maketavimas ir ruošimas spaudai;
-Produkcijos gamyba;
-Produkcijos kokybės inspekcija ir produkcijos komplektavimas;
-Įrangos kasdienė priežiūra ir švaros standartų užtikrinimas darbo metu;
-Gamybos projektų administravimas pildant reikiamus procedūrinius dokumentus ir programas.

Reikalavimai darbuotojui

-Puikus įgūdžiai dirbant kompiuteriu;
-Puikus maketavimo įgūdžiai Corel Draw programa;
-Patirtis naudojantis standartine plačiaformatės spaudos įranga: spaudos mašinomis bei laminatoriumi, ploteriais, transportavimo stalu;

Bus laikoma privalumu:

-3D modeliavimo pagrindai;
-3D spaudos patirtis;
-Darbo patirtis vadovaujantis įmonės darbo tvarkos ir kokybės procedūromis.

Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Puikiai

-Profesionalius iššūkius ir karjeros galimybes augančioje įmonėje;
-Lanksčią įmonės kultūrą, kurioje Jūs galėsite siūlyti ir įgyvendinti pokyčius;
-Atvirą ir smagią darbo aplinką, papildomas naudas darbuotojams;
-Darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.

Įmonė J&C Aero, UAB
750
Darbo sritis Gamyba, Reklama, reklamos paslaugos , Dizainas , Aviacija
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Vilties g. 11, Kuprioniškės
Darbo valandos Pir: 07:00 - 16:00
Ant: 07:00 - 16:00
Tre: 07:00 - 16:00
Ket: 07:00 - 16:00
Pen: 07:00 - 16:00
Video pristatymas Žiūrėti video
2021-04-21 16:42:38
Galioja iki 2021-05-22

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

J&C Aero

J&C AERO yra EASA 21 dalies patvirtinta projektavimo ir gamybos organizacija, turinti puikių inžinerijos, techninės priežiūros, gamybos ir konsultavimo žinių. Siūlome profesionalią inžinerinę pagalbą bei EASA patvirtinimus orlaivių pakeitimams ir remontui. Mūsų įmonė teikia visas inžinerijos, projektavimo ir plėtros paslaugas nuo koncepcijos iki tinkamumo skraidyti patvirtinimo.

J&C Aero yra patikimas orlaivių savininkų, operatorių, nuomos kompanijų, gamybos, projektavimo ir priežiūros organizacijų bei aviacijos srities specialistų partneris.

#2019 #1976 #2815 #547
750
J&C Aero

J&C Aero
Gamyba