Susikurkite CV

Planavimo vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė – ilgametę patirtį sukaupusi įmonė, teikianti transporto infrastruktūros vystymo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu įmonė ieško naujo komandos nario - prie kolektyvo kviečia prisijungti planavimo vadovą (-ę).

Darbo pobūdis

Visų įmonės vykdomų projektų planavimas, koordinavimas, dirbant su projektų valdymo sistemų pagalba;
Kokybiškai parengtos projektų dokumentacijos ir savalaikio grafikų ir kt. administravimo sistemoje užtikrinimas;
Projektų etapų įgyvendinimo ir užbaigimo terminų laikymosi monitoringas ir analizė;
Dalyvavimas resursų planavimo procese, resursų paskirstymas vertinant visų projektų etapus bei atskiras situacijas;
Rizikos veiksnių identifikavimas ir galimų problemų šalinimas užtikrinant projektų tęstinumą;
Projektus vykdančių asmenų konsultavimas, siekiant efektyvinti projektų eigą bei užtikrinti sėkmingą jų valdymą;
Atsižvelgimas į projektų valdymo komandos pateiktas įžvalgas, išvadų ir pasiūlymų teikimas sprendžiant rizikos faktorius ar iškilusias problemas;
Nuolatinis bendradarbiavimas ir pagalba projektų komandoms;
Ataskaitų ir rekomendacijų teikimas įmonės vadovybei.

Reikalavimai darbuotojui

Projektų valdymo darbo patirtis statybos įmonėje;
Vadovavimo komandai darbo patirtis;
Infrastruktūros (kelių, tiltų) projektavimo ir statybos technologinio proceso išmanymas;
Resursų planavimo statybos projektuose patirtis;
Labai geri kompiuteriniai įgūdžiai (privalumas: MS Project Gant, MS Business Central darbo įgūdžiai);
Biudžeto planavimo ir kontrolės darbo patirtis (finansų srities išmanymas);
Puikūs analitiniai, laiko planavimo ir bendravimo įgūdžiai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, galimybė važinėti į skirtingas Lietuvos lokacijas (biurus, objektus), esant poreikiui.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Gerai

Darbą inovatyvioje, stabilioje ir ilgametę patirtį turinčioje įmonėje;
Galimybę diegti naujus procesus, iniciatyvų palaikymą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Įmonės automobilį;
Profesionalų kolektyvą.

2100
Darbo sritis Vadovavimas, valdymas, lyderystė, Statyba , Projektai, projektų valdymas
Miestas Panevėžys
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-12-01 13:21:03
Galioja iki 2024-05-03

Skelbimas kitose lokacijose

Kaunas

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Kaunas

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
2100

Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Panevėžys