Pradžia Skelbimai Vilniuje Finansai Prekybos finansavimo - faktoringo projektų vadovas

Prekybos finansavimo - faktoringo projektų vadovas

Darbo aprašymas

Mūsų klientas - kreditų įmonių grupė teikianti skirtingas kreditavimo paslaugas, kurios yra skirtos kreditinės rizikos valdymui: kreditų draudimas, skolų išieškojimas, įmonių vertinimas, kreditavimo politika ir prekybos finansavimas (daugiausia faktoringas). Įmonė leidžia pasiūlyti pilną spektrą kreditų rizikos valdymo paslaugų vienoje vietoje. Įmonei siūlomas būtent tas sprendimas, kuris geriausiai atitinka įmonės poreikį valdant kreditinę riziką. Kiekviena įmonė yra skirtinga ir sprendžia savitus uždavinius, todėl įmonė parenka, tai kas tokiai įmonei geriausiai tinka. Šiuo metu įmonė auga ir į komandą ieškomas prisijungti projektų valdymo profesionalas (ė).

Darbo pobūdis

Prekybos finansavimo verslo procesų sukūrimas, palaikymas, nuolatinis tobulinimas;
Verslo santykių užmezgimas ir palaikymas su faktoringo kompanijomis ir kitais partneriais ;
Rinkos analizė, klientų poreikio analizė ;
Produkto vystymas : akcijos, marketingo kompanijos, projektai ir pan. ;
Sinergija su kitomis grupės įmonėmis ;
Darbas su didžiaisiais bankais, kad jie pradėtų naudotis mūsų paslaugomis ;
Faktoringo paslaugos analizės, paruošiant paslaugų palyginimus (sutartys), kokybės, greičio, kainos įvertinimus ir pastovus jų atnaujinimą;
Nuolatinis bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
Potencialių klientų paieška;
Darbas su telemarketingo kompanijomis;
Ataskaitų rengimas ir analizė.

Reikalavimai darbuotojui

Finansinių produktų išmanymas;
Sėkminga darbo patirtis panašiose veiklose (finansinių paslaugų sektoriuje) projektų valdyme ir jų diegime bent 2-3 metai;
Geros (C1) anglų kalbos žinios;
Komunikabilumas;
Geras kompiuterinis raštingumas (ypač excel programa: formulės, pivot ir pan.)
Atsakingumas, kruopštumas;
Efektyvus laiko planavimas.

Lietuvių
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Galimybę augti kartu su augančia, veržlia finansų sektoriaus profesionalų įmone;
Motyvuojantį darbo užmokestį, priklausantį ir nuo asmeninių rezultatų;
Karjeros galimybes ir augimą.

1500

Darbo sritis Finansai, Draudimas , Bankai, kredito paslaugos , Projektai, projektų valdymas
Miestas Vilnius
2021-08-23 14:33:29
Galioja iki 2021-10-24

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #686
1500

Finansai