Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Panevėžyje Statyba Procesų vadovas (-ė)

Procesų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

"Voodoo" klientė – virš 50-ties metų patirtį infrastruktūros vystymo (kelių statyba) srityje turinti įmonė. Besiplėsdama ir inovatyvius sprendimus taikanti organizacija šiuo metu ieško naujo komandos nario (-ės), padėsiančio (-ios) įgyvendinti vykdomus pokyčius statybos projektų organizavimo srityje, sėkmingai valdant naujų procesų diegimą ir tolimesnį jų besilaikymą.

Darbo pobūdis

Įmonės veiklos procesų stebėjimas, vertinimas ir jų efektyvumo analizė;
Procesų laikymosi užtikrinimas, apmokant atsakingus darbuotojus bei periodiškai vertinant jų darbą;
Procesų auditas, užtikrinimas, jog procesai atitinka standartus, yra efektyvūs ir veikia be trūkumų;
Probleminių procesų vietų identifikavimas ir procesų pertvarkos inicijavimas, esant poreikiui;
Perteklinių procesų grandžių šalinimas;
Naujų sprendimų ir technologijų paieška bei implementavimas kartu su kolegomis, siekiant efektyvesnės įmonės veiklos;
Statybos projektų procesų tobulinimas, dididant jų našumą ir rezultatus;
Procesų dokumentavimas ir darbuotojų prieinamumo prie informacijos užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Projektų/procesų valdymo ar panašaus darbo patirtis statybos įmonėje;
Infrastruktūros (kelių statybos) srities išmanymas;
Vadovavimo komandai darbo patirtis - didelis privalumas;
Labai geri kompiuteriniai įgūdžiai (privalumas: DocLogix);
Puikūs analitiniai, didelio informacijos kiekio apdorojimo įgūdžiai;
Gebėjimas priimti sprendimus, imtis iniciatyvos, lyderystė.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji

Įmonė siūlo

Galimybę diegti naujus procesus, iniciatyvų palaikymą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Įmonės automobilį (derybų klausimas).

2200

Darbo sritis Statyba, Projektai, projektų valdymas , Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Panevėžys
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-12-06 10:34:29
Galioja iki 2024-05-16

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
2200

Statyba
Panevėžys