Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos Produkto vadovas (-ė) (ERP sistema)

Produkto vadovas (-ė) (ERP sistema)

Darbo aprašymas

Voodoo klientė – įmonė, kurianti unikalią verslo valdymo sistemą, apjungiančią visas reikiamas privačioms medicinos įstaigoms bei kitoms organizacijoms, aptarnaujančioms klientus bei besirūpinančiomis jų duomenų saugumu, grandis. Tobulinant produktą bei plečiant jo funkcionalumą ieškomas naujas (-a) komandos narys (-ė) produkto vadovo (-ės) (Product Manager) pareigoms užimti.

Darbo pobūdis

Verslo valdymo sistemos vystymas, atsižvelgiant į klientų poreikius bei tolimesnė produkto plėtra;
Bendravimas su esamais ir potencialiais (užklausimai) klientais: nuo poreikio išgryninimo, produkto pristatymo ir dokumentų pasirašymo iki įgyvendintos užduoties pridavimo;
Atsakomybė už produkto ir komandos veiklos pelningumą;
Produkto vystymas: individualaus sprendimo klientui sukūrimas, užduočių paskirstymas (scrum), tikslų įgyvendinimas su komanda;
Vadovavimas keliems full stack programuotojams, sistemos palaikymo specialistui, atsakomybė už vykdomus komandos rezultatus;
Savarankiškas "wireframe" kūrimo, produkto testavimo, dokumentacijos rengimo ir kt., esant poreikiui, užduočių atlikimas.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo su verslo valdymo sistemos/-ų vystymu ar implementavimu patirtis;
Patirtis IT produktų kūrime ir įgyvendinime (bent 3 metai);
Bendravimo su klientais darbo patirtis (Lietuvoje ir užsienyje - privalumas);
Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, lyderystė;
Gebėjimas prisiimti pilną atsakomybę už projekto įgyvendinimą;
Darbo patirtis Agile aplinkoje, (projektų valdymas su Jira);
Gebėjimas kurti "wireframes", testuoti produktus, organizuoti komandos darbą (scrum);
IT krypties išsilavinimas - didelis privalumas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Gerai
Kalbėjimas: Gerai
Supratimas: Gerai

Jauno, paremto naujausiomis technologijomis, produkto vystymą;
Nemokamas akių klinikos paslaugas;
Mokymų biudžetą bei geras sąlygas kompetencijoms tobulinti;
Ambicingą ir palaikančią komandą, Agile aplinką.

2500
Darbo sritis Informacinės technologijos, Komercija , Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2024-01-15 10:41:46
Galioja iki 2024-03-16

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
2500

Informacinės technologijos