Susikurkite CV

Produkto vadovas (ė) (ERP)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – jau beveik 30 metų kuria, diegia ir prižiūri veiklos valdymo sistemas. Ilgametė įmonės patirtis IT rinkoje ir darbuotojų kvalifikacija leidžia pasiūlyti įvairius ir dinamiškus IT sprendimus verslui ir viešajam sektoriui. Šiandien pasaulio mastu pripažintais ir sertifikuotais įmonės produktais naudojasi daugiau kaip 28000 vartotojų. Įmonė didžiuojasi savo aukšta kompetencija pasižyminčia bei sertifikuota komanda, kurią vadina savo sėkmės formule. Įmonė į savo komandą kviečia patyrusį (-ią) pozityvų (-ią) produkto vadovą (-ę), kuris (-i) kartu su kolegomis vystys produktą ir kartu su kitais kolegomis užtikrins sėkmingą įmonės plėtrą.

Darbo pobūdis

Turimų įmonės produktų vystymas ir naujų kūrimas;
Konkurentų bei rinkos analizė, produkto vystymo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Produktų tobulinimo ir vystymo pasiūlymų teikimas bei planų rengimas;
Reikiamos dokumentacijos rengimas, administravimas;
Dalyvavimas ERP duomenų bazių kūrime, DEMO versijų pristatymas kolegoms;
Su produkto palaikymu ir naudojimusi susijusios medžiagos rengimo koordinavimas;
Produktų tobulinimo inicijavimas remiantis įsigaliojančiais teisės aktais;
Kasdienis bendradarbiavimas su kolegomis iš kitų padalinių.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 1 metų produkto vystymo patirtis (finansų verslo valdymo sistemos vystymas – didelis privalumas);
Finansų, buhalterijos verslo procesų išmanymas;
Su produktų valdymu susijusių dokumentų rengimo įgūdžiai;
Aukštasis /aukštesnysis išsilavinimas, PM sertifikatai;
Viešojo sektoriaus poreikių suvokimas – didelis privalumas;
Viešo kalbėjimo, įmonės atstovavimo ir derybų įgūdžiai;
Orientacija į klientą, proaktyvumas, iniciatyvumas, lankstumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji
Anglų
Rašymas: Vidutiniškai
Kalbėjimas: Vidutiniškai
Supratimas: Vidutiniškai

Atsakingą ir dinamišką darbą atstovaujant pasaulyje pripažintus, sertifikuotus produktus;
Profesionalią komandą, mentorių, bendrus įmonės renginius;
Sveikatos draudimą;
Profesinio tobulėjimo galimybes – išorinius ir vidinius mokymus.

1800

Darbo sritis Informacinės technologijos, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Vilnius
2021-05-27 11:32:43
Galioja iki 2022-01-21

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #686
1800

Informacinės technologijos