Pradžia Skelbimai Vilniuje Inžinerija Projekto inžinierius (-ė)

Projekto inžinierius (-ė)

Darbo pobūdis

Šiame darbe pagrindinės Jūsų užduotys bus:

Organizuoti konkursus subrangovams parinkti (rengti konkursinę dokumentaciją), atitinkamai rengti sutartis ir jas administruoti;
Rengti bei administruoti raštus ir įvairią objekto dokumentaciją;
Atlikti naujų tiekėjų paiešką ir palaikyti bendradarbiavimą su esamais;

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:

Turite aukštąjį statybos / inžinerinį išsilavinimą ;
Esate susipažinęs su statybos, techniniais ir technologiniais procesais, statybas reguliuojančiais įstatymais, projektų rengimo ir įgyvendinimo reikalavimais;
Puikiai dirbate MS Office programomis;

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

įdomų ir atsakingą darbą;
darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;
pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų ir vadovų;
kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;

Įmonė Versina, UAB
500

Darbo sritis Inžinerija,
Miestas Vilnius
Darbo lokacija Birutės g. 8, Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2020-11-18 14:00:22
Galioja iki 2020-12-18

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Papildoma

Vytautas Banys

21 m.

Projektų inžinierius.

Versina

UAB „Versina“ – ilgametę patirtį turinti, patikima, nuolat tobulėjanti statybos paslaugų įmonė iš Žemaitijos sostinės, Telšių.
Įmonė statybų versle jau dvidešimt metų. Per šį laikotarpį mums pavyko suburti ir išlaikyti patyrusius vadovus, kvalifikuotus specialistus ir statybininkus. Mes vykdome plataus spektro statybos projektus: statome bei atnaujiname gamybinės, visuomeninės ir komercinės paskirties statinius, infrastruktūros objektus, gyvenamuosius namus.
Mūsų sėkmės formulė – moderni vadyba, kvalifikuoti ir motyvuoti darbuotojai bei patikimi partneriai.

#3863 #1918 #34975 #557
500

Versina

Versina
Inžinerija