Susikurkite CV
Pradžia Skelbimai Šiauliuose Statyba Projektų vadovas (-ė)

Projektų vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

„Voodoo“ klientė – betonavimo sprendimus privačiam ir komerciniam sektoriui teikianti įmonė, pasižyminti itin profesionaliu požiūriu į įgyvendinamų projektų kokybę. Suburta aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių ilgalaikę betonavimo darbų patirtį, komanda. Šiuo metu įmonei stiprinant pozicijas į komandą ieškome projektų vadovo (-ės).

Darbo pobūdis

Statybinės dokumentacijos tvarkymas (žurnalo pildymas, aktų ruošimas, sąskaitų rašymas);
Objekte vykdomų procesų atitikimas darbų vykdymo reikalavimams bei kokybės užtikrinimas;
Pasiūlymų rengimas ir teikimas;
Bendradarbiavimas su subrangovais bei naujų pritraukimas;
Reikiamų medžiagų užsakymas, konkursavimas;
Darbų paskirstymas ir organizavimas;
Komandiruotės 1-2 kartus per savaitę (Lietuvoje).

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
Patirtis pildant statybinę dokumentaciją – didelis privalumas;
Ypatingojo statinio statybos vadovo atestatas (privalumas);
Puikūs darbo organizavimo ir derybiniai įgūdžiai;
Stiprios lyderio savybės bei noras auginti įmonės rezultatus;
Geri MS Office paketo įgūdžiai.

Lietuvių
Rašymas: Gimtoji
Kalbėjimas: Gimtoji
Supratimas: Gimtoji

Įmonė siūlo

Įmonės automobilį darbo ir asmeninėms reikmėms;
Darbą profesionalioje komandoje įgyvendinant ambicingus projektus;
Vertingą patirtį ir tobulėjimą statybų sektoriuje;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

1500
Darbo sritis Statyba, Vadovavimas, valdymas, lyderystė
Miestas Šiauliai
2023-03-27 17:08:43
Galioja iki 2023-06-28

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2692 #23166 #14725 #686
1500

Statyba
Šiauliai