Susikurkite CV

Sandėlio darbuotojas (-a)

5 / 5 (įvertino 1)

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
maisto produktų priėmimas – išdavimo kontrolė, kokybės patikrinimas;
Prekių išdėstymas į savo vietas, sandėlio tvarkos palaikymas;
Užsakymų surinkimas, siuntų paruošimas išsiuntimui;
Sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos palaikymas;

Reikalavimai darbuotojui

Sąžiningumas, atsakingumas, atidumas.
Sugebėjimas individualiai organizuoti ir planuoti savo darbą.

Įmonė siūlo

Dinamišką ir įdomų darbą, draugišką kolektyvą, ilgalaikį ir perspektyvų darbą. Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

Eurohorecana

UAB “Eurohorecana” jau daugiau kaip 15 metų yra maisto produktų tiekėja įvairioms gamybinėms įmonėms, viešbučiams, restoranams, kavinėms ir kitoms maitinimo įstaigoms Lietuvoje. Siekiame būti naudingi ir dėmesingi kiekvienam klientui. Vertiname savo klientus, todėl: aptarnaujame greitai, visada atsižvelgiame į klientų poreikius, prekiaujame kokybiškais produktais, nuolatos plečiame produktų asortimentą, sekame rinkos pokyčius ir ieškome naujų partnerių, tiekėjų bei inovacijų, siūlome abipusiai naudingas bendradarbiavimo sąlygas. Profesionali darbuotojų komanda vadovaujasi šiomis vertybėmis:
• Pagarba – sau, vienas kitam ir supančiai aplinkai;
• Atvirumas naujovėms – tobulėjimas, išradingumas, kūrybiškumas;
• Sąžiningumas – skaidri veikla tiek įmonės viduje, tiek išorėje;
• Atsakomybė už savo veiksmus – pažadų ir įsipareigojimų laikymasis.

www.eurohorecana.lt

Pasidalink skelbimu su draugais
Share on Facebook Share on LinkedIn Send email

Patiko pasiūlymas?

Aplikuoti
Įmonė Eurohorecana, UAB
Atlyginimas 600 - 900 Eur į rankas, neto

Numatyti papildomi priedai už efektyvų darbą

Darbo sritis Sandėliai, sandėliavimas, Sandėliai, sandėliavimas
Šalis Lietuva
Darbo lokacija Kirtimų g.61, Vilnius
Darbo valandos Pir: 06:00 - 15:00
Ant: 06:00 - 15:00
Tre: 06:00 - 15:00
Ket: 06:00 - 15:00
Pen: 06:00 - 15:00
Galioja iki 2021-06-02
Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau