Pradžia Skelbimai Vilniuje Informacinės technologijos SAP vyr. techninis konsultantas (-ė)

SAP vyr. techninis konsultantas (-ė)

Darbo aprašymas

Voodoo klientė – IT įmonė, priklausanti stambiai sveikatos priežiūros paslaugas ir produktus Europoje teikiančiai grupei. Įmonė pasitenkusi kompleksinę sistemą - SAP, pagreitinančią ir supaprastinančią darbą, taip efektyvinant darbo kokybę ir paslaugų prieinamumą klientams. Šiuo metu prie pagrindinės vyr. programuotojų komandos kviečiamas prisijungti SAP CRM išmanantis (-i) programuotojas (-a) Niderlandų padalinio aptarnavimui.

Darbo pobūdis

SAP CRM vystymas pagal įmonės grupės narių poreikius;
Tiesioginių pakeitimų kūrimas, sprendimų paieška ir implementavimas;
SAP versija: SAP CRM 7.0, EHP4 aplinka, SAP Netweaver 7.5;
Darbas su WebUI, tai yra: ABAP, Web Dynpro, HTML, BSP technologijų taikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikus SAP CRM bei WebUI įrankių išmanymas;
Ankstesnė darbo patirtis šio modulio techninio konsulto (-ės) rolėje;
Gebėjimas spręsti nestandartines problemas, atrasti techninius sprendimus;
Geri bendradarbiavimo įgūdžiai;
Anglų kalbos B2 ar aukštesnio lygmens įgūdžiai.

Anglų
Rašymas: Puikiai
Kalbėjimas: Puikiai

Profesionalų, bendradarbiaujantį vyr. specialistų kolektyvą;
Darbą tarptautinėje aplinkoje;
Įgūdžių tobulinimo mokymus;
Jaukų, novatorišką ofisą Vilniuje;
Hibridinį darbo modelį su galimybe dirbti nuotoliniu būdu pirmad. ir penktadieniais.

3500
Darbo sritis Informacinės technologijos,
Miestas Vilnius
Darbo valandos Pir: 08:00 - 17:00
Ant: 08:00 - 17:00
Tre: 08:00 - 17:00
Ket: 08:00 - 17:00
Pen: 08:00 - 17:00
2023-09-06 09:03:16
Galioja iki 2023-12-12

Vertybės

Kompetencijų reikalavimai

- Pardavimų, derybų, klientų aptarnavimo, lyderystės, vadovavimo mokymai (VoodooSales.lt);

#2469 #23226 #11666 #673
3500

Informacinės technologijos